Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jó ötlet felmenni hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó ötlet felmenni hozzá?

Figyelt kérdés

szóval...jópár éve ismerek már egy srácot,de mindig is csak neten beszétünk...elmúlt hónapokba oda jutottunk hogy oké,akkor megpróbáljuk a dolgot,összejövünk

ma találkoztunk először...kis séta volt :)

holnap viszont szeretné ha felmennék hozzá és filmznénk...az ötlettel nincs bajom,tetszik :) és biztos vagyok benne hogy nem csinálnánk semmi...olyasmit (nem mintha ő nem akarná,de én biztos nem!!)

de félek...hogy csalódnom kell...hogy átver :| rengeteg rossz dolog történhet velem :/ bízok benne,de attól még félek


segítenétek?

(most lehet hogy egy kis K****-nak tartotok sokan,de ha hiszitek,ha nem...nagyon nem olyan lány vagyok...17/L)


2014. jan. 23. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

1. a SZEX szót miért nem lehet leírni?

2. miért lennél ettől k...rva?

2014. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha akarsz, fölmész, d...gtok egy jót, ha nem, akkor nem.. :D ennyi :D
2014. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Gyere át ink hozzám én nem verlek át. Egyenesen megmondom neked h dugunk.
2014. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még várjatok ezzel.
2014. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

elsőnek: 1. mert jobb így,2.mert már sokan azért is k....nak tartanak,mert beszélgetek egy sráccal :) és máodik talin felmenni hozzá :) nekem is fura


második: tetszik a hozzáállásod :D köszii


harmadik: köszönöm :D fő az őszinteség :*

2014. jan. 23. 23:30
 6/15 anonim ***** válasza:
az első és a második ugyanaz voltam :D hehe.. mindegy az, hogy ki mit mond, te azt csináld, amihez kedved van!!!!
2014. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

negyedik :) az eszem valahogy nekem is ezt mondja(mert félek)...másrrészt viszont tetszik az elképzelés,hogy felmegyünk,nézünk egy jó kis filmet... :/

köszi a választ :)

(többieknek is)

2014. jan. 23. 23:32
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor elsőmásodik :D tudom,hogy azt csinálok amihez kedvem van xd csak félek :|...
2014. jan. 23. 23:34
 9/15 Missi_Key ***** válasza:
vigyél paprikasprayt...am meg mondd meg neki h még nem bízol benne anyira h lakásra menetek...
2014. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mégis mi történne ?? Megerőszakol ?? Ugyanmár.. Ismered , ő is ismer , biztos szeretne téged jobban megismerni , legrosszabb esetben bepróbálkozik , te meg akkor elküldöd a p**ba , szóval szerintem nyugodtan felmehetsz , ha szeretnél.
2014. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!