Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jó ötlet felmenni hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó ötlet felmenni hozzá?

Figyelt kérdés

szóval...jópár éve ismerek már egy srácot,de mindig is csak neten beszétünk...elmúlt hónapokba oda jutottunk hogy oké,akkor megpróbáljuk a dolgot,összejövünk

ma találkoztunk először...kis séta volt :)

holnap viszont szeretné ha felmennék hozzá és filmznénk...az ötlettel nincs bajom,tetszik :) és biztos vagyok benne hogy nem csinálnánk semmi...olyasmit (nem mintha ő nem akarná,de én biztos nem!!)

de félek...hogy csalódnom kell...hogy átver :| rengeteg rossz dolog történhet velem :/ bízok benne,de attól még félek


segítenétek?

(most lehet hogy egy kis K****-nak tartotok sokan,de ha hiszitek,ha nem...nagyon nem olyan lány vagyok...17/L)


2014. jan. 23. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
töcsökszag van itt.
2014. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Missi_Key (#9/11) :) bízok benne,de félek is egyben...leginkább a csalódástól :/


#10/11 ki tudja? :o :D amúgy köszi a választ,a bíztatást :)


spicc2 (#11/11): ... :)

2014. jan. 23. 23:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Dugni azt akar, de egy mozira sajnálja a pénzt:D Bravó:D

Tényleg, a moziról hallottatok már? Mennek ott filmek.

Tisztázzuk! Te nem ismered ezt a srácot, hiszen mindig is csak neten beszélgettetek. Én nem mennék fel egy pasi lakására, akit nem ismerek és csak egyszer találkoztunk.

Ki tartana amúgy k.urvának? Ne mondd már, hogy azért bárki is ezt mondja rád mert neten beszélgetsz. A k.urvaság nem ott kezdődik.

2014. jan. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

végül ma mentem fel hozzá :) nm volt semmi gáz


köszi mindenkinek egyaránt a féltő és bíztató válaszokat is :D

2014. jan. 27. 22:41
 15/15 anonim ***** válasza:
mondtam h nem lesz semmi gond, egyszer élünk:D:D:D
2014. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!