Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet egy rendes, udvarias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egy rendes, udvarias férfit találni? A randikon borzasztó felháborító módon tudnak viselkedni, ill. kialakuló társkapcsolatkor disznóságok derülnek ki róluk. (tisztelet a kivételnek).

Figyelt kérdés

Elrepültek az évek a fejem felett, próbálkoztam társkereséssel, de elég rossz véleményem van a társkereső férfiakról (tisztelet a kivételnek).

Azért kérdezem, mert egyik barátnőmnek ez sikerült: a férje anno megismerkedésükkor virágcsokrot is adott neki. Szerintem az ilyen gesztus (virág) és kedves, udvarias modor a mai férfiak túlnyomó többségénél hiányzik.

Egyik alkalommal tévedésből belekeveredtem egy társaságba. Azért írom, hogy tévedésből, mert nem tudtam előre, hogy miután ittasak lettek jó néhányan, a csajokat le akarták fektetni, amin én teljesen felháborodtam mondván, én nem vagyok q. Az egyik pasas, aki nem itta le magát teljesen azt mondta nekem, hogy ritkaság manapság az olyan nő, mint én, aki nem fekszik le idegen pasikkal. Tényleg, az ilyen nőt miért nem becsülik meg? Miért kell nekem ilyen semmirevaló pasikkal összekerülnöm a sors által?

Amelyik pasassal éppen kialakult volna társkapcsolat, kiderült róla, hogy van vagy 30 nője, gyereke, akit persze letagad, szóval borzasztó.

A legelső randin némelyik akkora bunkó, hogy tapizni akarna, persze ha hagynám, dühösen otthagyom a ...-ba.

Megfelelő társaságom nincs ismerkedni, hogy ismerősök általuk ismert, normális pasassal hoznának esetleg össze.


2009. dec. 4. 08:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Minél idősebb vagy annál nehezebb.Hiszen a "normálisak" már elkeltek, de ne add fel.

Sok emebernek sikerült már neten normális párt találnia.

Kitartás, türelem kell hozzá, de nem esélytelen

2009. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nincs recept. Általában akkor találunk amikor a legkevésbé keressük. Ha meg azzal a szándékkal kezdünk el keresni, hogy na most keresek magamnak valakit az olyan kihasználós. Majd jön magától. Véletlenül találkoztok beszélgettek egyre többet aztán kialakul a ragaszkodás mindenféle tipitapi meg szex nélkül is.
2009. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem teljesen igazad van.De a lányos is hibásak .Mert egy mai nő már nem vágyik romantikára meg nagyon kedvességre.Átlagban egy mai nő szereti ha odafigyelnek rá és kész.Anno mig 20 éve (akkár szüleim) is ismerkedtek apám udvarolt anyámnak verseken irt levelet küldöt a katonaságtól virágot vitt.Egy mai csaj hogy ismerkedik ? Msn en megbeszélig találkoznak meg sms azt már járnak is.Mai csajok nagyrésze nem egy rendes romantikus fiura vágyik hanem egy idősebb rosszfiura.Régebben a pasik eggyelő esélyel indultak.Ma már az a tuti ha tetoválás,kigyúrt,kocsi stb.A mai csajok enyhén szólva kereszztülnéznek az olyan pasikon akik nagyon érzelmesek sajnos lenézik őket.Nemazért mondom de a 18 évem alatt az eddigi barátnőimen azt tapasztaltab akkor vagyok férfias és nyerő ha durva vagyok és közömbös enyhén lenéző.Mikor a lelkies fiura váltottam kezdek elmenni máshoz.Sajnos.
2009. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az a tapasztalatom, hogy a nő viselkedése, kisugárzása, reakciói, öltözködése, beszédstílusa határozza meg a férfiak viselkedését velük szemben.

Bunkók persze akadnak mindig, de elenyésző számban. Olyat pedig elképzelni sem tudok, hogy valaki csak bunkókkal találkozzon. Én sem vagyok tinilány, de soha nem tapasztaltam olyasmit, amiről beszéltél.

Nem bántani akarlak, és nem rosz szándék ból kérdem, de gondolkodj el rajt kérlek.

Nem lehetséges, hogy aolyan társaságba jársz, úgy öltözködsz, viselkedsz amire válasz a pasik viselkedése?

Azért érdemes ezt átgondolnod, mert az ember nem szándékosan csinálja ezt, hanem nagyon akar valahová tartozni, vagy nagyon szeretne egy párt magának. Ennek érdekében aztán próbálja felvenni azt a stílust, amiről úgy hiszi, erre van szükség.

Remélem, érted amit mondani akarok, és nem bántottalak meg.

2009. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Öltözködésem: olyan, mint általában a többi nőé. Csinosnak mondanak. Nem öltözöm topisan, leggyakrabban nadrágban járok, mert rendszeresen kerékpározok és miniszoknyában nem szerencsés tekerni, felcsúszna teljesen az egyébként is mini szoknya :-), tehát nem adok okot ebben az esetben arra, hogy a pasik tapizásra adják a fejüket. Miniszoknyában csak akkor járok, amikor gyalogosan vagy tömegközlekedéssel járok. Járok fodrászhoz, kozmetikushoz, mint a legtöbb nő.

Az a baj, hogy sok nő botrányosan viselkedik, a férfiak általánosítanak, pedig ez nagy hiba. Tudok olyan kolléganőről, akiről többen mondták (ezek a személyek nem ismerik egymást), hogy bulikban, vagy adódó alkalmakkor nem csinál ügyet abból, hogy alkalmi szexre adja magát az adott pasassal. Én ilyesmire nem vagyok képes.

2009. dec. 4. 09:27
 6/31 A kérdező kommentje:
Egyik pasas a legelső randin megkérdezte tőlem, hogy ilyen csinos szép nő miért társkereső hirdetések által ismerkedik? Mert nincs megfelelő társaságom. Mielőtt elkezdett volna netán tapizni, mondta, hogy tetszem neki, inkább leléptem.
2009. dec. 4. 09:29
 7/31 anonim ***** válasza:

Te is álatlánosítász

"Mielőtt elkezdett volna netán tapizni, mondta, hogy tetszem neki, inkább leléptem."

Nem próbálkozott,nem csinált semmit, de Te feltételezted hogy fog és ezuért leléptél

2009. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. dec. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Mielőtt elkezdett volna tapizni: annyit jelentett, hogy már elkezdett ölelgetni, ebből gondoltam, hogy ebből több lesz, inkább leléptem. Ilyesmi első randin korai.

36 éves vagyok egyébként.

2009. dec. 4. 09:53
 10/31 A kérdező kommentje:
Van egy kissé megmosolyogtató sztorim is: egyik pasas, akivel randiztam szintén legelőször, egyszer csak előállt azzal a kérdéssel, hogy én le akarok-e feküdni vele már most első randi után? Mondtam neki, nem, semmilyen esetben sem tennék ilyet és nem is tettem soha első randin. Kérdését azzal indokolta, hogy előző nő egyike, akivel randizott, már közölte vele, hogy legyen szex is köztük.
2009. dec. 4. 09:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!