Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Hogy gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Hogy gondolják ezt a nők? Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült, h megcsalt a barátnőm, akivel már fél éve voltunk együtt.

Persze jól leordítottam a fejét, de semmi több, szerintem érthető, hogy lekurv*ztam.

Aztán a poén az, h még neki állt feljebb.

Holott mikor megkérdeztem, h miért kellett ezt csinálni akkor nem tudott választ adni.

Én úgy gondolom, hogy normális voltam vele, én nem csaltam meg, törődtem vele, a barátnői is kedveltek, h jó voltam hozzá.

A legjobb, h nem ez az első ilyen eset, szal mit képzelnek ezek a nők magukról?

Én egyáltalán nem értem ezt, haveroktól is hallottam már panaszt erre, hogy mikor bukott a csaj akkor még ő volt felháborodva.

Még ha megcsaltam volna vagy valami, azt mondom jól van, de így??


2011. aug. 25. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

Én csakannyit mondok hogy a barátnőd egy kurv@


és bocsi de ez az igazság ezt nem lehet barátnőnek nevezni úgy hogy a helyedbe szakítanék vele!


(vans)

2011. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jah hát ez megtörtént.

Szal már csak ex, csak idegesít, h még neki áll feljebb.

2011. aug. 25. 11:18
 3/19 napietus ***** válasza:

egyszerűen a "legjobb védekezés a támadás" taktikát alkalmazta (by Bonaparte).


de mit érdekel, már vége, megszabadultál tőle, örülj neki. ideje felbontanod a hajóavatásra félretett pezsgőt :D

2011. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Hát... nekem is volt szeretőm, amikor az exemmel együtt voltam, de ha buktam volna, az arcom lapos marad, és nem hőbörgök. :) Amúgy, ha igazán szeretett volna, akkor nem csal meg! Én sem szerettem igazán az exemet.
2011. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
tettesd h szereted kérj bocsánatot dugd meg és mondd neki: te utolsó k*rva anyádat is megb*sztam téged is nah csőő
2011. aug. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem szakítottál vele?
2011. aug. 25. 11:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért nem szakítottam, mert azt hittem, szeretem. Tudom, furcsa a gondolkodásom... néha én sem értem magam a szerelem terén. :\
2011. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezért is nem akarok szerelembe esni... Félek, hogy csalódást okozok...
2011. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egész egyszerűen eddig rossz csajokat választottál. egy szerelmes nő nem képes megcsalni a párját, eszébe sem jut ilyesmi..
2011. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 napietus ***** válasza:

egyébként nagyon gyakori, bár tagadhatatlanul gyerekes emberi viselkedés. mikor pl. egy kamaszt felelősségre von az anyja/apja, hogy miért törte el a családi porcelán legszebb darabját, és ő ahelyett, hogy bocsánatot kérne, visszavág, hogy "Te meg múltkor leejtetted a kedvenc bögrémet".


vagy ha a főnöke veszi elő később, hogy miért nincs meg ez és ez, akkor is rögtön riposztol, hogy "én meg fél éve várom, hogy javítsák már meg a légkondit, és a főnök úr csak igérgeti".


vannak ilyen emberek.

2011. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!