Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit barátságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit barátságon kívül? Fiúk, lányok, írjatok!

Figyelt kérdés

Üdv


Megismerkedtem egy lánnyal a suliban.Van barátja,igen tudom,fasz vagyok,de olyan hatással volt rám,h bepróbálkoztam nála.Ami amugy is nagy szó,mert nem vagyok egy díszpéldány.

Mindegy,a találkoztunk párszor,stb,sztem be is jövök neki,de közölte,hogy barátként tekint rám,a belsőm fogta meg inkább a külsőm helyett.

Azóta eltelt pár hét,én nem adtam fel,most pedig úgy vagyunk,h holnap együtt bulizunk,kettesben.

Ha meglát mosolyog,keresi a társaságom,állandóan beszólogat,csipkelődik,ha hozzáérek nem húzódik el,igaz annyira nem is szereti ha ölelem,de ezt arra hivatkozva mondta,h kapcsolatban él.

Mások szerint bejövök neki,én is ezt hiszem,szeretném ezt hinni,de nem tudom.


Szerintetek a megmaradtam neki még mindig a barátkörben vagy talán már pasiként tekint rám? Tudom,így nehéz megmondani,stb,de hátha lesz valaki,aki volt már hasonló szituban vagy jobban érti a nőket mint én,és mond valami okosat.:)


2014. jan. 24. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
"annyira nem is szereti ha ölelem" SZóval van barátja, de más pasik ölelgetik rendszeresen, nem is r*banc a csaj, tényleg nem...
2014. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!