Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az állítás melyik félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az állítás melyik félre igaz, fiúkra vagy inkább a lányokra, hogy a másik nem szemében akkor is vonzó lehet, ha nem tökéletes?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 25. 07:53
 1/4 A kérdező kommentje:
2014. jan. 25. 07:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Mind2 nemre igaz, ha szerelmes! :)
2014. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Tudod a médiából az árad mindenhol, hogy tökéletesnek kell lenned: sima bőr, gyönyörű haj, vastag smink, tökéletes alak, tökéletes beszéd, tökéletes fogak, stb. De tudod ez nem egyéb, mint egy HATALMAS AGYMOSÁS. Az egész arról szól, hogy az Ő termékeik által próbálj az lenni, más szóval: FOGYASSZ. Üdv a fogyasztói társadalomban! Ezért nem kell tévét nézni, mert ilyen hülyeségeket láttatnak veled.


A valóság nem ilyen. Ha pl szeplős egy lány arca, az sok fiút nem hogy nem taszít, hanem pl kifejezetten vonzó vonás is lehet. Sokan vagyunk, akik nem szeretjük a sminket és a természetes arcbőr vonz. Én a hajszínnel is így vagyok: nem kell festeni, az igazi a jó, akkor is, ha nem olyan feltűnő. Persze legyen ápolt az illető, legyen tiszta és azért valamennyire adjon magára, de NEM KELL TÖKÉLETESNEK LENNIE. Én sem vagyok és senkitől sem várom, hogy az legyen. Rengeteg duci, sőt kövér nőnek is van párja, ahogy igaz ez a férfiakra is.


A szépség - hidd el! - nem az, ami a médiából árad. :) Az sokkal több annál.


22/F

2014. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második válaszoló nagy-nagy igazságokat mond.


Egyébként meg, ha arra gondolsz, a fiúk azok, akiknek inkább mindegy, hogy ki, csak legyen egy lány mellettük, elmondhasság, hogy ott van mellettük, nyílvánosan smárolhatják, stb.

Én ezt látom.

2014. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!