Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Black-wolf:D kérdése:

Tetszik egy fiú a másik osztályba jár öszvisz egyszer beszéltem vele az is csak köszönés volt. Elég magas és nekem ez nagyon bejön szeretnék vele beszélgetni megismerni?

Figyelt kérdés

Mindketten dökösök vagyunk és az csak egyszer van egy hónapban.Most hamarosan lesz egy bál nekünk gólyáknak arra lennék kíváncsi szerintetek hogy dumálhatnék vele és esetleg az hülyén hangzana ha megkérném hogy táncoljon velem.Lécci normális válaszokat, ez nekem fontos.

L\gimis gólya


2013. dec. 15. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hangzana hülyén.
2013. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dwight Schrute ***** válasza:

"Mindketten dökösök vagyunk és az csak egyszer van egy hónapban."

Ez a mondat mit jelent?

2013. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

black-wolf aha

Miért nincs ilyenkor fűtött játszótér.

2013. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
diák önkormányzat? én sem értem :(
2013. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Diákönkormányzat.
2013. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A dök azért fontos mert a termeink messze vannak és csak egyszer láttom az is a dök <3
2013. dec. 15. 12:30
 7/11 anonim válasza:

DÖK - diákönkormányzat.


Jaj. Én is hasonló helyzetben voltam: mindketten DÖK tagok voltunk. :P

A tanárom cseszegette... végül felkért. Fél évre rá összejöttünk, három éve együtt vagyunk. Mondjuk a tanárunk is rásegített, mert folyton szekált minket.

2013. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj hogy nem tudom hogy hogy tudnánk beszélgetni, nem vagyok az a nyuszi lány aki nem mer csak értitek izgulok az meg hogy néz ki hogy berontok a szünetbe az osztályukba hogy gyere ki most beszélgetni fogunk:D
2013. dec. 15. 12:34
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja a facebookot senki se írja mert nincs az gáz lenne ha csak ugy elkérném az email címét?
2013. dec. 15. 12:36
 10/11 pityubá' ***** válasza:
Kedves idegen, tedd azt mint en a Jucival, mikor talalkoztok dog-on adj neki egy falas turot, aztan ha raerez az izire csapd nyakon es csokold meg. Ez egy bevalt modszer
2013. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!