Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van-e esélyem nála? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem nála? Vagy totál beégtem?

Figyelt kérdés
Van egy srác 21 éves aki nekem nagyon bejön. msn-en mostanában ő ír rám, és akk. jókat beszélünk, de sajnos legtöbbször köszönés nélkül lelép:S. Múlt hét szerdán elvitt suliba (reggel a város másik pontjából bejött). akk. is jót dumáltunk. az msn-es képemet is megdicsérte, és a myvipen is az egyik képemhez odaírta bnőm h. jó kép, erre ő azt irta vissza h. ez a kép nem jó, hanem gyönyörű!:$. myvip randin bejelöltem névtelenül még s ő visszajelölt. utána nem sokkal letöröltem magam róla, de amikor legutóbb ismét beregeltem már nem találtam meg. Unokatesóm haverja, akivel nem igazán vagyok jóban:S Személyesen szinte alig beszélünk(szinte semmit) de én szeretnék nagyon találkozni vele, de h. vezessem rá h. megint elhívjon de legalább találkozzunk? Bnője nincsen azt tudom róla. multkorában mondtam nkei h. szalagavató után megyünk egy helyi kocsmaféleségben, azt hittem h. ezzel jobbnak fogok tűnni előtte, de sajnos nem jött be:( azt írta: kis alkesz :(:( és utána próbáltam magyarázni h. ez csak egy ötlet, h. nem szoktam inni amire a válasza az volt h. neki nem kell magyarázkodnom, meg h. ezt nem nézte volna ki belőlem. Segítsetek! köszy h. végig olvastad^^
2009. dec. 4. 14:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és már két napja olyan lelkifurdalásom van, amilyet még senkinek sem sikerült elérni:S
2009. dec. 4. 14:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

miért van lelki furdalásod ?

Ám sztem 2 verzió van.

1. Pont ezt akarta elérni, hogy lelkifurdalásod legyen és térden csússzál éte ( mellesleg akkor elég jól csinálta :D)

2. anti alkoholista, amit nem naon tok elképzelni

De sztem az első a valószínűbb, hogy elérje, hogy te könyörögd be magad, megkapjon és még utána eltudja játszani a sértettet.

2009. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem anti alkesz... amikor megkérdeztem milyen volt a szülinapi buli válasz: részeges...
2009. dec. 4. 14:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én végigolvastam de a felét nem értem
2009. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de nem értem a lényegét... próbáld leírni nyugodtabban.
2009. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első vok , akkor sztem maradt az első verzió
2009. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebben nem volt semmi égő :D pláne, ha a szülinapi bulira azt írta h részeges.. :DD szerintem van esély, igen :))
2009. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccelt, te meg túlreagáltad. Ne akard ilyen görcsösen!
2009. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát pl. azt nem nézte ki hogy 16 évesen kocsmába jársz rendszeresen, én sem nézem jó szemmel a szomszéd kocsmában éjszakázó 16-17 éveseket.


24/F

2009. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem túlreagáltad kicsit, a kis alkesz-t valószínű viccnek szánta, nem mentegetőzni kellett volna,csak mosolyogni egyet.

Szerintem van esély, vagy legalábbis nem ezen fog múlni a dolog.

2009. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!