Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közöljem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele, hogy nem akarok vele ma randizni?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam, írtam is neki, ő meg, hogy jó, pihenjek, de már jönne, hogy lásson engem és elvigyen ide-oda. Tegnap ahogy haza értem a munkából, folyton sms-eket küldött, tudta, hogy még van házimunkám, volt olyan, mikor csak azért írt sms-t, hogy olvassam el a mail-t amit küldtem. Mindenről beszámolt sms-ben. Én nem válaszoltam a feleslegesekre. Aztán fel is hívott, hogy mit csinálok, nézem-e a mailokat. Kissé már felidegesített. Nagy hó is esett, félek hogy elakadnánk valahol. Már találkoztunk egyszer.
2014. jan. 25. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én elhajtanám azt, aki ennyire nyomul. Nincs semmi élete, nincs dolga, hogy folyamatosan írogat neked, és nem fogja fel, hogy közben neked van más feladatod, ráadásul nem is érzed jól magad? Engem nagyon elijesztene az, hogy ez a személy egész nap az e-mailek előtt ül, és várja, hogy végre írjak neki. Nem egészséges.
2014. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy beteg vagy, nincs kedved ilyen állapotban menni sehová, kész.
2014. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!