Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire függ az egy pasinál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire függ az egy pasinál, hogy boldog élete van-e, hogy soha nem volt párkapcsolata, soha nem csókolózott, nem volt szexuális élménye nőkkel?

Figyelt kérdés
Különválasztható? Itt most főleg 25-30 feletti férfiakra gondolok, akiknek ebből a részből nem jutott semmi. De másból megfelelő mennyiségben, pl. kirándulás, családi szeretet, munka öröme, tanulás stb.
2014. jan. 26. 15:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Egy férfi mellé mindig kell egy Nő, aki törődik vele.Úgy teljes az élete.
2014. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Elég sok múlik rajta. Ráadásul akire ez igaz, az csúnya, és emiatt más téren is nehezebb az élete.
2014. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Más téren ne lehet hátránya. Legalábbis nekem még nem volt, pedig vagy 80 lány elutasított eddig, de próbálok boldog lenni. Csak nem mindig sikerül. Az pedig nem igaz, hogy minden férfi mellé kell egy nő. Szerintem ez nem így van, mert mellettem nem lesz, ezt már 29 évesen látom.
2014. jan. 26. 15:26
 4/33 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy mértékben befolyásolja az életét,és mivel nem volt sikeres azon a területen így ez önbizalomhiányt eredményez jó eséllyel.Ami bizony befolyásolhatja a munkáját is,hiszen ha jó kedve van másképpen csinálja valaki a munkáját is mintha semmihez nincsen kedve és csak muszájból teszi.
2014. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Miért tenné muszájból a dolgát a munkahelyén? Lehet szereti azt csinálni és ez független attól, hogy van-e párja vagy sincs. Az a baj, hogy én össze sem tudom hasonlítani, milyen az ha van párom és úgy mennék dolgozni, mert nincs összehasonlítási alapom, ezért mondom ezt. De az sem jó, ha itt belesulykolják az illetőbe, hogy ha nincs párod, akkor veled valami baj lehet és nem leszel boldog a magányban. Ez sem jó, ezzel még inkább szöget lehet verni egy érzékeny pasas ,,koporsójűba".
2014. jan. 26. 15:31
 6/33 Költőnő? ***** válasza:
van aki jól át tudja konvergálni a magánéleti negatív érzéseit a munkahelyi erőbedobásba
2014. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ha nem vágysz rá, akkor lehetsz boldog. De ha igen, akkor meg pont elég nagy probléma, hogy elcsessze az életed, hiába tökéletes minden más.
2014. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

És ha lesz melletted nő?

Az én pasim 28 éves volt és szűz (pedig szexi, jó pasi) amikor összejött velem. Én voltam az első barátnője, most már az első - és remélhetőleg egyetlen :D - felesége vagyok.

Amikor megkérdeztem milyen az élete mielőtt megismert, azt mondta nem igazán volt boldog, ráadásul unalmas is volt az élete nélkülem :D

2014. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Vágynék rá, de nem tudom sajnos a nőket vagy csak egyet is befolyásolni, hogy legyen a párom, ha nem akar velem lenni. Gondolom értitek.
2014. jan. 26. 15:34
 10/33 anonim ***** válasza:

Nekem vannak ilyen ismerőseim, akik megfelelnek az általad leírt "kritériumoknak" (most 25 évesek).

Azt vettem észre, hogy pár éve még többé-kevésbé depressziósok voltak emiatt, viszont mostanság teljesen jól elvannak és nem görcsölnek a kérdésen. "Majdcsak jön valaki" gondolják...


Nekem amúgy 1,5 éve nincs senkim és szerintem engem jobban megvisel a dolog. Ezt azért írom le, mert bár nem tartozik szorosan a kérdéshez, de szerintem az emberek rosszabbul viselik annak a hiányát, amit már megtapasztaltak, mint annak, amiben nem volt részük.

Például korai tinikoromban tök jól elvoltunk internet nélkül, viszont a mai gyerekek, akik okostelefonokkal és tabletekkel nőnek fel, biztosan megsínylenék a hiányát, mert már hozzászoktak a jóhoz. Míg akinek most sincs valami miatt internete, az is elvan nagyjából, max. néha elgondolkodik rajta, hogy vajon mások mit élveznek rajta annyira és milyen jó lenne kipróbálni...

2014. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!