Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha a csajnak, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a csajnak, akivel össze akarok jönni, tegnap volt a szülinapja, holnap találkozunk, de nem viszek neki ajándékot?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy csokival azért megdobhatod, persze csak képletesen.

Esetleg gyúrj neki egy hógolyót és azt próbáld meg minél romantikusabban átadni, talán díjazza majd a próbálkozást.

2014. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számomra nem lenne gáz. Nem vagy te még neki senkije, plusz én mondjuk amúgy se vagyok az a nagy ajándékozós típus.
2014. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az

egy szál virágot vigyél neki

2014. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha össze akarsz vele jönni, akkor jó pont lenne pedig, ha nem feledkeznél meg róla...


A kisebb bonbon... vagy egy szál virág...


Nekem jólesne. :)


(Főleg, hogy az enyém majdnem mindig el van felejtve. :S)

2014. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem tart semmiből holnap találkozás előtt levenni egy márkás pralinét a boltban! Ne legyél már suttyó!
2014. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem gáz, de szerintem sokat dobna az összejövési esélyeiden, ha egy tábla csokit vagy egyetlen szál virágot adnál neki. Szerintem pá száz forintból kijön, és nagyon jólesne neki (minden másra ott a mászterkárd:-)
2014. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!