Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy rázzak le 1 srácot, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzak le 1 srácot, aki nem érti meg, hogy nem akarok tőle semmit? Hétvégén találkozunk. Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek találkozol vele, ha nem akarsz tőle semmit? Egyébként meg magyarázd el neki az anyanyelvén, hogy mi a szitu. Ha elég értelmes, akkor le fog neki esni.
2011. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az őszintét és kész!
2011. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
oszt ugyan már mi a bajod vele büdös qva?
2011. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

de mi a fenének találkoztok? vagy többen?

mert úgy gázos, én is hasonló szituban voltam (remélem, hogy már voltam). a társaság áll két párból, meg én, egyedülálló lányként, plusz egy fiú, egyedülálló szintén. mit talált ki pár ember a társaságból? hogy nekünk akkor össze kéne jönnünk. az illető ocsmány, és buta, akkor se kéne, ha egyedül lenne a világon. viszont a társasághoz tartozik, így kénytelen vagyok találkozni vele. akik össze akartak vele hozni, őket már felvilágosítottam, hogy esélytelen, remélem, vették.

2011. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elmondtam már neki, de nemképes felfogni..
2011. nov. 14. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne találkozz vele.
2011. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
huu bazzeg, remélem nem te vagy az akivel 7végén találkozok, mert akkor k*rvára kiakadok
2011. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Légy határozott,mond meg neki,hogy nem akarsz tőle semmit!
2011. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elöször is ülj le vele egy asztalhoz!

utána mond meg neki hogy most menned kell

megkeresel engem ,lecidázod a farkam , és megmondod neki hogy: takarodjál öcskös mer ocsmány a kíped, punimbúl nem kapsz soha!

2012. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!