Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első pár randin mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pár randin mikortól fizet a lány?

Figyelt kérdés

Eddig akikkel randiztam, a második randin már minden lány saját maga szerette volna fizetni a fogyasztását, ha beültünk valahová (jellemzően egy teázó, vagy ilyesmi). Még akkor is így volt, amikor egy egyetemista lánnyal randiztam, akinek elvileg még nem volt rendes keresete, max az ösztöndíj.


Most megismertem egy lányt, akivel már háromszor találkoztunk, eddig mindig én fizettem, ami mondjuk nem probléma, csak furcsa...


Mindketten dolgozunk, huszonévesek vagyunk, szóval a kérdés adott: kb. mikortól illik kezdeményeznie a lánynak, hogy akkor mostantól ő fizetné a saját részét?


És mi a teendő, ha nem kezdeményez? :) A következő randin egyébként a kedvenc éttermébe megyünk, esetleg ott kérdezzek rá, vagy ez már udvariatlanság?



2014. jan. 26. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként nem kérdeznék rá erre, max pár hét együttlét után, ha addig sem változik a helyzet.
2014. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

FÚÚ ember...

Ha igazán szeretnéd, ez a kérdés fel sem merülne...

2014. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pl ha kitaláljátok, hová mentek, mondd közben, hogy oh, azt felesben pont meg tudjátok oldani.
2014. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
De bukó vagy! Ez nem neked való! Te rákérdeznél? Az szép barátom.....
2014. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Előre beszéld meg vele, az a legtisztább.

Én minidig előre lefixáltam, hogy most én szeretnék fizetni vagy felesbe, vagy ő fizet.

De amikor felajánlotta egy férfi, hogy ő fizet akkor is vittem annyi pénzt, hogyha pl, otthagyna akkor ki tudjam fizetni a kiadásokat.


Szerintem nincs olyan hogy illik nem illik ennyi annyi randitól.

Viszont ha elhív valahova akkor ő fizet, ha én hívom el valahova akkor én állom a költségeket. Ha közösen találtuk ki hová megyünk akkor megbeszéljük, hogy legyen.

2014. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Én sosem engedem hogy a làny fizessen!
2014. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Én lány vagyok de ha egy srác elhív akkor ő szokott fizetni is, ha már így többször hívott el akkor meg szoktam említeni hogy a sajátomat kifizetem, de erre ritkán került sor mondjuk biztosan azért is mert én még tanulok

de én nagy bunkóságnak érezném ha egy srác így konkrétan rákérdezne esetleg utaljon rá

2014. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#2: Három randi után csak azt mondhatom, hogy szimpatikus a lány, jól érezzük magunkat, de még alig ismerjük egymást, szerelemnél még nem tartunk.


#4: "Te rákérdeznél?" A kérdés pont erre vonatkozott, elolvastad? :D


#5: A "ki hív el kit"-témára reagálva: eddig nem hívott el senki senkit, csak sétáltunk, aztán útközben megtetszett egy hely, és spontán beültünk, nem volt lefixálva semmi.


"Szerintem nincs olyan hogy illik nem illik ennyi annyi randitól."


Lehet, hogy igazad van, bár a tapasztalataim alapján a lányok az első randit leszámítva eddig sosem engedték, hogy fizessem a részüket, de hát mindenki más. :)

2014. jan. 26. 22:27
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

hol élsz tee? barlangban?

a nő sose fizet

ez illem

2014. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem barlangban élek, és ha ez illem, akkor eddig "illetlen" lányokkal volt dolgom csak. :D
2014. jan. 26. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!