Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy 20 éves lány milyen apró ajándéknak örülne egy randin? Lehetőleg normális válaszokat várnék.

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
gumicukor :D
2013. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%
vibrátor
2013. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem első randi, akkor virág, első randira meg nem kell ajándék, inkább hívd meg valahova
2013. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Rózsa(vörös)
2013. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha első randi, akkor semminek. Én nagyon kényelmetlenül érezném magam miatta. Ha már találkoztatok többször is, akkor valami édesség. Esetleg egy szál virág, de semmiképp se vörös rózsát. Az olyan elcsépelt és nem is kreatív. Én pl. egy tulipánnak sokkal jobban örülnék vagy valami más, de tényleg ne rózsa.
2013. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy szál rózsa :) én is azt kaptam elöször
2013. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én bárminek örülnék, mert az a lényeg, hogy gondolt rám. De ha nagyon mondanom kellene valamit, akkor csoki, mert imádom :P

Bár azért érdemes tudni, hogy a lány nem diétázik-e éppen, mert akkor nem ez a legjobb választás.

De egy szál virágnak minden lány örül szerintem, azzal nem igazán lehet mellé fogni.

Nekem például az orchidea az egyik kedvenc virágom, nagyon szép, vidám virág és jó az illata, de ha fiú lennék, ilyenkor ősszel már nem ezt adnám, mert ez tavaszi, nyári virág.

Lehet, hogy a rózsa egyeseknek elcsépelt, de az akkor is egy örök "darab". A lányok 90 %-a biztosan örülne neki :)

2013. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg sárga rózsát. Szép ajándék, de nem jelent még semmi komolyat, max. annyit, hogy kedveskedni akarsz.
2013. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csoki függő vagyok, így egy tábla csoki is megfelelne bőven :)
2013. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!