Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki elhívott randizni. Elsőnek nemet mondtam, mert nagyon féltem és nem is szeretem. Ezután tökre megutált és egyfolytában kötözködött, de közben láttam, hog? Y borzasztóan megbántottam.

Figyelt kérdés

Most újból elhívott, és én nem is tudom miért, azt mondtam, hogy igen... Láttam, hogy tökre boldog, és én is örültem, hogy örömet szereztem, de aztán rájöttem, hogy mit is csináltam. Két éve vagyok szerelmes egy angol srácba és mással megyek el randizni, úgy hogy nem is szeretem. Olyan k...nak érzem magam emiatt... Lemondani nem merem, mert ezek után tuti örökre megutálna. Ezelőtt két fiúnak is nemet mondtam, de nem szeretném, hogy mindenki azt higgye, hogy nekem senki se jó.. Éppenséggel csak egy irtó menő elérhetetlen angol fiúba vagyok szerelmes, aki tudja hogy szeretem mégis le se szar, ezért nincs is esélyük még egy ideig :( Mit csináljak?

14/l


2014. jan. 27. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj el és utána mondhatod neki,hogy ne haragudjon,de ez nem működne.

Vagy megismered és mégis.

De ne menj bele semmi olyanba se csak sajnálatból.

2014. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőként menj el aludni. aztán menj el a randira, és ha véletlen mégis jófej a srác akkor...

ha meg nem, akkor meg volt egy randi, ennyi. nem bántottad meg, szépen udvariasan közlöd, hogy jó volt meg minden, de nem szeretnél többször találkozni.

2014. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!