Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbántottam A Férfit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam A Férfit egy félreértés miatt. Utána zavaromban/szégyenemben még rátettem egy lapáttal. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon de nagyon kedvelt engem. Félek, hogy én idióta mindent elszúrtam :@ Meg akarta beszélni velem én meg még bunkóztam. úgy bánom ezt a szörnyű gyerekes viselkedést. mit tegyek? :((
2012. szept. 20. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kokrétan mivel?
2012. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen... tanusíts megbánást. Hidd el, erre vár most épp.. ha tényleg fontos vagy neki. :)
2012. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen helyzetben vagyok, csak éppen ,,a férfi" szerepét töltöm be.

A másodiknak igaza van, magamból kiindulva én is várok.

Vagy ha nem keres fel, akkor szombat este én fogom és megbeszélem vele a dolgokat.

írj esetleg neki sms-t!

sok sikert ;)

2012. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan azzal, hogy levegőnek néztem egy napig, mert előtte nem kdresett, nem beszéltünk, azt hittem velem van baja... És kiderült, hogy milyen nagy gondja van...
2012. szept. 20. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Szabad kérdezni, mi volt a gondja? Csak hogy lehessen tudni, tényleg jogos-e a bunkózásod. :)
2012. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Munkahelyi probléma... elég bonyolult :/
2012. szept. 20. 22:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Még ma este írj smst... Hülyén hangzik, de minél lehetetlenebb időpontban kapja meg... És egy jótanács: sose haragudj rá, mert épp nem érdeklődött irántad. tapasztalatból mondom. fiú vagyok, és néha csak azért nem írok rá a lányra, hogy ő írjon, hogy tudjam, hogy érdeklődik... jól esik..pedig baromira ráírnék, de ez amolyan..teszt.:)
2012. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én is magamra ismertem csak én vagyok a Férfi.


konkrétan megismertem egy csajt, jópofiztunk egymással, bejelöltem, leszartam 1hétig, utána kerestem 1-2napig, le sem szart... hát ennyi.

én is azt várom hogy ő ír vagy keres, eddig hiába.

2012. szept. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
(nem tudom, ti hogy keresitek egymást, én elsősorban facebookon tartom a kapcsolatot, ha épp nem tudunk találkozni személyesen)
2012. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát mi egy helyen dolgozunk, csak más munkáltató által.
2012. szept. 20. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!