Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A második találkozás már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második találkozás már lehet randi?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedek egy fiúval. Egyik nap majd eljön ebbe a városba, ahol én lakom, sétálni meg kajálni fogunk. Aztán pár nap múlva pedig mozi van megbeszélve ott, ahol ő lakik. Az első találkozáson még szerintem sok a csók, de ha lesz 2. talink (a mozizás), akkor az már randi lesz? Ha meg akar csókolni, én meg hagyni fogom, akkor nem fog könnyűvérűnek gondolni? Több, mint egy hónapja beszélünk. 18/l 22/f
2014. jan. 28. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Államilag tilos sajnos, illegális, hogy a második találkozás már randi legyen. Egyszerűen nem lehet, lecsuknak érte, tárgyalás nélkül.
2014. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eléggé ledöbbentem, hogy 18 éves vagy, nem 13...

A randi nem azt jelenti, hogy olyan találkozó, amin már lehet csókolózni. Elárulom: már az első találkozásotok is randi lesz.

2014. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!