Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha több fiúval randizunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több fiúval randizunk egyszerre, az már megcsalás valamilyen szinten?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon régóta szingli vagyok, de jött egy érzés, hogy ki kell nyitnom a szívem és jó lenne társat találnom így 25 évesen.


És most tetszik egy fiú, akivel szeretnék randizni, bár őt lehet, hogy mégsem érdeklem. Vele elég képlékeny a dolog, valószínű csak én gondolom azt, hogy lehetne köztünk valami. (Egy buliban már csókolóztunk, de ennyi.)


Van egy másik fiú, akit tudom, hogy érdeklek, csak eddig "szerencsétlenkedtünk", de most találkozni hívott. Őt régebb óta ismerem, és régebb óta vágyom is rá, meg valószínű ő is rám, csak mint mondtam, "szerencsétlenkedtünk" eddig. :)


Egy harmadik fiút pedig még nem annyira ismerek, őt a neten ismertem meg, vele is egy városban lakok és elhívott találkozni.



Na most nekem ez így elég sok, mert évekig egyedül voltam, és most nem tudom mit csináljak? Meddig lehet azt mondani, hogy nem gáz, ha több fiúval találkozgat valaki? És mikor hagyjam abba a találkozást a másikkal? Meg mit mondjak annak, akivel nem találkoznék már többet?



2014. jan. 14. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

addig amíg nem komoly addig nem

de ha valamelyikkel is komolyabbra fordul a kapcsolatod a "maradékot" lapátra kell tenned

2014. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ne egyszerre találkozz velük, hanem inkább egymás után.
2014. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azt ajánlom talizz mind a hárommal, és nem ez nem megcsalás mert tulajdonképpen nincs kit megcsalni :D randiztál mind a hárommal 1x-2x és utána majd döntesz ;)
2014. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És 1-2 alkalom elég lehet erre, hogy eldöntsem, kitől szeretnék többet? :) Mert elég lassan szoktam dönteni ilyesmiben. Bár lehet, hogy ez nem is döntés, hanem érzés kérdése. :)
2014. jan. 14. 22:24
 5/14 anonim ***** válasza:
bőven elég 1-2 alkalom :) de ha többet gondolsz jónak akk annyit amennyit akarsz :)
2014. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:

1-1 randi párhuzamosan ha mkettő induló: seráfütty.:)

de ha vkinél nem érzed amit kéne, ne húzd sem az agyát, sem az idejét!

2014. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze, nyílván nem egyszerre randiznék velük, sőt mégcsak nem is ugyanazon a napon. :) Idejét sem szeretném húzni senkinek. :)
2014. jan. 14. 22:42
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
sztem ez így rendben van. Gondolom társkereső...
2014. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
kicsoda a társkereső? :)
2014. jan. 14. 23:47
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
mmint onnan van ennyi induló randi :)
2014. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!