Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keresem ezt a lányt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem ezt a lányt, mert elhagytam a telefonom és így nincs meg a száma sem, valaki ismer ilyen típusú lányt?

Figyelt kérdés

A lány budapesti, vagy aközeli, alacsony, max. 160 cm lehet, szőke, közepesen hosszú hajjal, vékony, de mivel táncol, így inkább fitneszes alakja van, sportos, állandóan mosolyog, viszonylag komoly, de csak néha.


Igyekeztem leszűkíteni, tudom, hogy ez sok lányra igaz, de mégis hátha tud valaki okosat mondani nekem. Nagyon fontos lenne, nagyon jót beszélgettünk és átkozom a napot, hogy elhagytam a telóm.


2014. jan. 28. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyes társkeresés. Ja, nem.
2014. jan. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak tudod a nevét... nézz utána közösségi oldalakon, hátha fenn van.
2014. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én átérzem a helyzeted rohadtszar lehet h van egy jó csaj akivel még bármi lehetne és ennyi h elhagyod a telód és ugrott az egész... de ha szeméyesen beszéltél vele akkor menj oda minden nap ahol beszéltetetk és talán ott
2014. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De azt hinni, hogy itt meg fogod találni, az a legnagyobb baromság. Ha esetleg mégis sikerülne, ő is hülyének fog nézni.
2014. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!