Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják a nők itt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők itt, hogy nem szabad egy pasinak kezdeményezni, csak olyannál, aki ad jeleket, hogy megismerjen?

Figyelt kérdés
De ott a kontra, hogy én már 28 vagyok és soha egyetlen lány sem adott jeleket, sem egy mosolyt, sem egy kacsintást, semmit. 73 elutasítás (kb +- 3-4) és nulla siker van mögöttem. Akkor mégis mire várjak még, ha így is ezt kapom (igen a lányokkal van a baj, mert igényes vagyok, nagyon jó ruhákban járok, sportolok, van munkahelyem, nincs rossz humorom), ha nem tenném, akkor esélyem sem maradna. Az meg nem trendi ha egy 28 éves srác soha nem volt nővel, nem is csókolózott, soha egy olyan szót sem kapott, hogy aranyos vagy, semmit. Ez pedig igenis hosszabb távon a nők hibája, ha én próbálkozom, teszek a dologért, akkor legalább egy,,köszönömöt" illik mondani, vagy bármit. Nem a legszebb lányoknál próbálkozok, ez sem lehet a gond. De egy idő után már görcsös az ember, mert ennyi idősen úgy lenni, hogy nem volt párja az embernek (másik 10 felett járnak vagy még több és iszákosak)az nem a megszokott állapot. Vagyis nekem nem. Tanács?
2014. jan. 30. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy ezt a felvetést én most hallom először...


Gyanítom, nem a megfelelő lányoknál próbálkozol, viszont tudat alatt az ilyen típus vonz, és emiatt mindig az ilyeneknél próbálkozol... de ez csak találgatás, de van pszichológiai háttere.


Anélkül, hogy ismernélek, nehéz bármilyen tanácsot adni. A legtöbbször a probléma, az önelfogadás hiánya miatti elkeseredés szokott lenni, de ahogy látom, ez nálad nem áll fenn...


Ami a lényeg: bármilyen a hozzáállásod, akár pozitív, akár negatív, az kisugárzik a teljes lényedre, és ez tesz vonzóvá, vagy taszítóvá...


Vagy az is lehet, hogy túlságosan rágörcsölsz a témára, és ez elijeszti a nőket.

2014. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha olyanhoz mész oda aki nem hívott az nem fog örülni.
2014. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezt honnan szeded?

akkor en 1 pofatlan dog vagyok, mert siman betancolom magam a csaj moge :/

masreszt ha lany "szolitott" le se kaccsingattunk LoL

volt h dumaltam vkivel, tancter mellett, csaj megfogta a kezem es berantott tancolni :D

stb...

2014. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!