Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz életem első randija, és félek! Honnét tudom, hogy megakar majd csókolni?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, barátom se volt még, nem is csókolóztam. A fiú 20 éves, neki már volt kapcsolata. Gáznak érzem, hogy a korom ellenére 0 a tapasztalatom. Honnét fogom tudni, hogy megakar csókolni? És ha én majd rosszul csinálom, és ez még fel is fog tűnni neki?? Kérlek nyugtassatok meg... Amúgy évfolyamtársak vagyunk, pár óránk közös. Ja, én ezeket nem mondtam el neki (pl nem csókolóztam még), de szerintem sejti, mert visszahúzódó vagyok.
2014. jan. 30. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tatott szajjal kozelit, mint egy nagy fehercapa, akkor sanszos, hogy akar valamit :)
2014. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De ne aggodj ... a nagy fehercapa sem fel :)))
2014. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy a srác mélyen a szemedbe fog nézni elköszönéskor. :)


Házi feladat:

[link]

2014. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ugy hogy eloszor a szemedbe nez aztan rapillant a szadra es aztan megnyalja a sajat ajkat 14F
2014. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem azt fogja mondani mint egy orvos, aki a torkodat vizsgalja: "mond AAAAA" :)


Hanem aki AAAAA-t mond, mondjon BBBBB-t is :D

2014. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggodj azon, hogy meg nem csokoltal ... majd most fogsz.
2014. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vezesd rá, randi elején adj neki tic-tacot.
2014. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hehe 1-es:-)


Na, komolyan.

Onnét tudod, hogy egyértelműen a szád felé mozdul.

A tapasztalatlanság nem azt jelenti, hogy bármit is rosszul csinálsz majd, hagyd, hogy a dolgok csak úgy történjenek. Amint ajka a te ajkaidhoz ér (ohhhhhh...) egyből tudni fogod, hogy mit csinálj, de ha nem, akkor majd kisegít a tapasztaltabb. No para, fogmosás, szájfény vagy színtelen ajakápoló, üde lehelet, és minden rendben megy majd.

2014. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos tud lenni mikor valakin látszik hogy szeretne csinálni olyat amiben tapasztalatlan... Nekem volt már ilyenben részem és tök jó érzés volt. Azóta is emlékszem rá:)
2014. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!