Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszahúzódóbb lányok, zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóbb lányok, zavarna titeket, ha első randin meg akarna csókolni?

Figyelt kérdés
Vagy attólfügg,hogy mennyi ideje ismeritek egymást?
2013. ápr. 15. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem zavar, ha én is akarom:D
2013. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ez megint olyan, amire nincs jó válasz. Ha rég tetszett nekem, és végre elhív, akkor ohh, dehogy bánom én! De ha nem ismerem annyira, és na adjunk neki egy esélyt, akkor meg ne merjen csókolni. Ezt persze te nem tudhatod, hogy na most melyik is áll fent, mert úgyse mondjuk meg. Szóval, légy okos :D
2013. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én mondjuk nem vagyok az a tipikus visszahúzódó lány, sőt.. de sztem ha elég régóta ismeritek egymást, vagyis nem most látjátok egymást életetekben először/másodszor, és jól érzitek egymást, nyugodtan megcsókolhatod, max elfordítja a fejét, te arcon puszilod és mondod, h ne haragudj, nem kellett volna. és kész, ennyi az egész.
2013. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*jól érzitek MAGATOKAT.. bocsi:)
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2013. ápr. 15. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van akinél borzasztóan zavarna és van akivel nem tudnék leállni ha belekezdenénk. Egyetlen csók az semmit sem ér. Volt már olyan, hogy azt hitte a pasi beérem valami ócska kis szájra puszival, igaz az nem első talin volt.
2013. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt te kell eldöntsd...te tudod, hogy mennyire ismered, és hogy szeretnéd-e egyáltalán ha megcsókolna

én is visszahúzódó vagyok, viszont engem egyáltalán nem zavart amikor első "randin"(ami valójában egy buliban volt) megcsókolt :)

2014. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!