Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy 28 évesen ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy 28 évesen ne csak barát legyek a nőknek, mert így, hogy sem csók, sem szex, semmi más sem volt még lányokkal eddig, ez így nagyon zavaró, vagy csak nekem esik ez rosszul?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy a lányoknak csak kerítői vagyok, összehozom őket fiúkkal. Csak lelki társat látnak bennem. Beszélgetünk, de semmi több. Hiába célzok kapcsolatra, mindig jön, jajj te olyan jó vagy, nem akarom megrontani ilyesmi miatt veled a barátságot. Aztán írnak vagy mondják, hogy jajj de okos (2 diploma, meg empátia, meg segítőkészség) és rendes vagy, végül is csak összejöttem ezzel a ,,hegyomlás" sráccal, hála neked. Mit tegyek?
2014. jan. 31. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ömmm.. neked is eljön az igazi :)
2014. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, csak ez közhely, meg nem mindegy, hogy mondjuk 30 vagy 50 évesen...
2014. jan. 31. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
29%

Figy, a lány barátok csak arra jók:

1.) Tippeket adjanak a csajozáshoz;

2.) Bemutassák neked a jócsaj barátnőiket;

3.) Úgynevezett "wing"-nek, azaz akivel el lehet néha menni egy társasági eseményre, ahová nem lenne más.


Nekem ezen kívül egy lány barátom van, akivel néha gyakorlunk egy mindkettőnk által beszélt nyelvet.


MÁS OKA NINCS ANNAK, HOGY LÁNYOKKAL BARÁTKOZZ. Nem, ne hozz ellenpéldát, átgondoltam, nincs.


Tehát:


1.) Szakítsd meg az összes "lánybarátoddal" a kapcsolatot.

2.) Járjál fiúkkal helyette sörözni.

3. A felszabaduló idődben fejleszd magad. (Nyelvtanulás, sport, stb.)


27/F

2014. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pedig vannak emberek, akiknek akkor jön el. :) ne segíts nekik part találni, ne engedd h kihasználjanak, persze, barátkozni szabad, de érted h h értem :D és akk majd neked is összejön... járj el szórakozni, ismerkedni, nyüzsögj, és akk jo lesz:D
2014. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi ez már, h csak erre jók? nekem 3 fiúbarátom van, és nem adnám őket semmiért! 2nek nője is van, azokkal is jóban vagyok. és segítjük egymást jóban is, meg rosszban is. sokkal jobbak a fiúhaverok, mint a nyávogós, kiszámíthatatlan barátnők...
2014. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
baráti szex manapság felkapott téma lett.
2014. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én ilyet sose csináltam.. olyan nincs.. akk az nem barát.
2014. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mi ez már, h csak erre jók? nekem 3 fiúbarátom van, és nem adnám őket semmiért! "


Ennek nagyon örülök kedves 5., de mint mondtam az EGYEDÜLÁLLÓ fiúknak erre jók a lánybarátok.

2014. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz az lenni, akkor Férfiként viselkedj, s Nőnek tekintsd őket. Ne lelkizz nekik, mert nekik Férfi kell.

Tedd le az alapokat, hogy mi a célod: randi, flört, szex stb. Ha barátságra játszol az elején abból sosem lesz több, vagy csak nagyon ritkán.


Változtass vagy szenvedj egy kézzel... ez a két opció van csak.

2014. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
voltak ők is egyedülállók, de mivel nem felszínes emberek, ezért nem erre "használtak", hanem simán csak együtt buliztunk, lelkiztünk stb..
2014. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!