Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok itt miért tagadják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok itt miért tagadják a statisztikákat, hogy a nőknek (jó-jó a velvet, az blikk, de lehet benne valami) igenis fontosabb lett az elmúlt években a férfiak külseje, mint fordított esetben a férfiak szemében egy nő megjelenése?

Figyelt kérdés

Mi okozta ezt a változást?


[link]


2014. jan. 30. 18:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Neked nem fontos, h ne legyen szakadt az, akivel talizol? Vagy nem értem a kérdést... és ez a velvet, nahh, ha ők mondják, tuti úgy van:D
2014. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, engem soha sem érdekelt az emberek külseje. Ami érdekel: külső:5%, belső:95%

14/L

2014. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az a szörnyű, hogy még a szinte trollfejű nők is átnéznek rajtam, átlagos arcú pasin. Rengetegszer látom ezt, hogy a nem vonzó lány, még tetőzi ezt a 10+ kilós túlsúlya, elutasítja az átlagos arcú és testű pasikat. Aztán előbb vagy utóbb úgyis lesz egy jóképű sportosabb pasi, aki csak meg akarja fektetni, azt fogja majd ,,magába" engedni. Rengeteg ilyet láttam egyetemen.
2014. jan. 30. 19:02
 4/21 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásoknál k..rva mindegy hogy ki h néz ki.. sztem... és te ott mentél a gyertyatartóval, vagy mi, h ennyire tudod?
2014. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én nem tagadom viszont nem is állítom.

Úgy vagyok vele, hogy amikor először megpillantok egy pasit és abszolút nem ismerem, fejben azonnal eldől, hogy tetszik-e vagy sem és innentől kezdve mindenféle ismeretség nélkül csak úgy fogok neki esélyt adni ha tetszik, szóval csak akkor hagyom hogy randira hívjon ha bejön.

Viszont merem azt állítani hogy fontos a belső is számomra hisz talán a jövendőbeli barátomba úgy zúgtam bele, hogy eleinte még attól is rosszul voltam hogy néz ki, most meg ahgyoan egyre többet vagyunk együtt, egyszerűen rájöttem hogy nekem az tetszik aki ő legbelül, mert teljesen hasonlítunk megegyezzünk és ez fontos szerintem. Úgyhogy ő benne abszolút nem külseje fogott meg.


18L

2014. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezt a szakadt dolgot hagyjuk, mert ép eszű ember ad annyit a külsejére, hogy megborotválkozik, megmossa a fogát, befújja magát és nem koszos, szakadt ruhában jár. Tehát az ilyen mellőzzük, ha lehet.
2014. jan. 30. 19:04
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem azt látom, hogy egy éjszakásnál tök mindegy lenne. Menj csak le egy diszkóba, a legtöbb lány páwa vagy valami hasonló pasikkal táncol ott is és azokkal megy el.
2014. jan. 30. 19:05
 8/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Küldj ha gondolod egy képet és akkor én is küldök magamról. :) Kíváncsi vagyok.

Mellesleg én ha már külső, világéletemben a vékony srácok tetszettek az előző két exem is vékony volt, nem szeretem ezeket a túlgyúrt fickókat, se a szálkást. Ezzel szemben aki most tetszik srácon van felesleg és még csak nem is az a fene jóképű úgyhogy... :)


18L

2014. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Na és ami még fontos páwa.. Isten ments. Én nekem a normális nadrág és a nem kivágott/V-nyakú póló tetszik egy pasin, convers cipő nélkül és mindenféle idióta sál mellőzésével télen. Csak az a legnagyobb probléma hogy főleg a korosztályomon belül ezek a kérések túl nagynak számítanak. Ezért is kezdek a 20-s éveiben járó pasikkal.


18L

2014. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a statisztika olyan amilyen, akadnak kivételek akik nem így gondolják, és gondolom ők tagadják. A többség véleménye miatt nem kéne megkérdőjelezni azok őszinteségét, akik mást állítanak.
2014. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!