Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Intelligens, stabil munkahelly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens, stabil munkahellyel rendelkező, nem rosszul kinéző (de jóképű sem),27 körüli aszociális (egyetlen barátja sincs, csak ritkán jár el akárhová is, mert nem szereti az embereket annyira) férfinek lehet valaha párja?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 pamparamm ***** válasza:
100%
igen, csak soha nem fognak találkozni...
2014. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
igen. miert ne?
2014. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Igen de ez rajtad is múlik, próbálj megváltozni és lesz.
2014. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noydra ***** válasza:
Nehéz szülés lesz, ha nem próbálod legyőzni a félelmeidet...
2014. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én elmennék pszichológushoz is, ha az segítene. De ugye én olyan lelkizős vagyok, ha odamegyek egy lányhoz látja rajtam, hogy beszari alak vagyok, hiába beszélek jól és választékosan, de érződik, hogy nem szocializálódtam megfelelően, nem tudok beszélni bármiről emberekkel, nőkkel pláne nem. Ha össze is szedtem magamat és próbálkoztam lányokkal, hát szinte mind kiröhögtek, hogy mit is akarok náluk, érződött, hogy esélyem nincs egyiknél sem, hiába nem tartanak rondának (tudom). De ha el is megy az ember pszichológushoz, ha utána is kap 10-20 elutasítást, akkor vissza fog zuhanni. Ettől az ördögi körtől félek.
2014. febr. 3. 17:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Előbb szerezz magadnak egy lelki szemetest, akivel megoszthatod a problémáidat,kételyeidet, szocializálódhatsz vele, majd ha már alakulsz, elkezdhetsz csajozni. Hidd el ez segíteni szokott, az hogy nincsenek barátaid még nem kizáró tényező, csak ne szegény lányra öntsd minden gondod bajod. Hanem 1db lelkiszemetes barátra.
2014. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

És mit értesz aszociális alatt pontosan? Hogy egyetlen barátod sincs és csak ritkán jársz el valahová?

Mert pl. nálam az ilyesmi nem lenne kizáró ok, én is hasonló beállítottságú vagyok, nekem sincs sok barátnőm.

Ezért azt tanácsolom, hogy próbáld kiszúrni a hasonló karakterű lányokat, és náluk próbálkozz, pl. internet segítségével.

2014. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam. De őszinte voltam neten is és az életben is, hogy nincsenek barátaim. Meg is mondták a lányok, hogy helyes srác vagy, tetszem is nekik, de ez nekik kevés, ne elég. Ők nem akarnak ilyen sráccal lenni, aki ha kell netán pl munkahelyet keríteni, akkor nem tud legalább 4-5 ismerőstől, baráttól érdeklődni, hogy azok vagy azok ismerősei nem tudnak-e valamit. Meg nem tudnak olyan pasival lenni, aki nem pörög, nem adrenalinbomba, aki nem jár el bálokba, összejövetelekbe, táncolni, házibulikba haverokkal stb. Kb 50 lánnyal próbálkoztam, 90%-ban neten. Nem is annyira szép lányoknál, de mind az 50 nek mondtam, hogy ilyen vagyok (később úgyis kiderül, legyen minden tiszta), de egyik, mondom még egyszer, egyik sem volt képes ezt elfogadni és 4-5 napos levélváltás után még az intelligens, empatikusnak tűnő lányok is kámforrá váltak és szó szerint fájt nekik visszaírni, ha rájuk írtam. Nem túlzok, 4 év tapasztalata ez, még nem találtam olyan lányt (persze 50-52 lány nem sok, de ha egy sem volt, akkor baj van)aki ezt tolerálná. El hiszem, hogy a gyks lányok mások, de én a való életben az ilyen életstílust elfogadó lányokat soha nem láttam még. Biztos vannak, de totálisan biztos vagyok benne, hogy ez a lányok max 2-3 százaléka lehet. Ez meg olyan, hogy lehet 1000 lánynak kellene írnom és abban sem lesz benne az az 1, aki ilyen és ezt elfogadja.
2014. febr. 3. 17:57
 10/19 Noydra ***** válasza:
A lányokban általában a nagyon csúnyák vannak olyan helyzetben, mint te. Ez a nagy helyzet. ÁLTALÁBAN.
2014. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!