Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy meleg barátom kérdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg barátom kérdezte tőlem: Miért van az, hogy minden jóképű, értelmes, okos, kedves pasi/srác vagy hetero vagy foglalt? (A többit lejjebb írom le)

Figyelt kérdés

Egy meleg barátom (26 F) már régóta társat akar találni magának, olyat, aki kedves, aranyos, jószívű, okos/intelligens, de ugyanakkor jól is néz ki, azaz jóképű (szexi). és korban is kb. illik hozzá (kb. 25-35-ig)


Már sok ilyen pasival találkozott, akiknek megvoltak ezek a tulajdonságaik, de sajnos mind vagy heterók voltak, vagy kapcsolatban élő melegek.


A héten csak úgy - próbaképpen- rá írt (e-mailt küldött) egy srácnak, aki szerinte jóképűnek és értelmesnek látszott, de sajnos kiderült, hogy ő is heteró.


Léteznek egyáltalán olyan szabad meleg srácok, akikre a fenti tulajdonságok igazak? (A barátom szerint (aki amúgy nagyon körüljárta már a dolgot), heterók és foglalt meleg vannak, de olyan melegek, akik nem foglaltak?)

Mit tegyen a barátom, hogy megtalálja maga számára a társát? Hol keresse? Vagy miben segíthetném ebben?

Bármilyen javaslat érdekelne, hogy segítsek a barátomnak. :)



2014. febr. 2. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
én ezt lányként így látom: [link] :D
2014. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy hol él a barátod. Én a napokban szakítottam az exemmel és itt, egy vidéki kisvárosban szinte lehetetlen ismerkedni melegként. Budapesten talán könnyebb lehet. Amúgy én [link] -on vagyok fenn, de a legtöbben sajnos nem párkapcsolatot, hanem szexet keresnek.


27/F (meleg)

2014. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, kedves Első.

Tehát minden srácnak van valami hibája? pl. aki jóképű és okos, az tokfej* is, és aki jóképű és kedves az buta?


Olyan meleg nincsen, akiben megvannak a jó tulajdonságok, vagy legalábbis többségben vannak?

Olyan meleg, aki egyszerre okos, jóképű és kedves, de nem fszklp, buta, vagy egy goreny allat?

Mert a barátom szerint, heteróban vagy foglalt melegek esetében van ilyen, vagy azok aki csupa jók, azokra már lecsaptak?

2014. febr. 2. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy meleg haverom, ő is nehezen talál párt. Összehozzuk őket? :D
2014. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet nem jól értelmezted az ábrát.

az a lényeg, hogy aki heteró és: jóképű+okos --> bunkó

jóképű+kedves --> buta

okos+kedves --> kocka (gondolom úgy kell értelmezni, hogy nem helyes)

és aki jóképű+okos+kedves--> na az tuti, hogy nem heteró, hanem meleg.

személyes tapasztalat, egyszer találtam ilyet, meleg volt :D

persze ez csak egy durva általánosítás, biztos van nagyon sok kivétel, mindkét esetben. ja és igaz, hogy én így látom, de szerintem a korosztályaink között lehet vagy 10 év:)

2014. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen, most már látom, hogy tényleg másképpen értelmeztem az ábrát :)

és ahogyan írtad "és aki jóképű+okos+kedves--> na az tuti, hogy nem heteró, hanem meleg", és a barátom kb. pont ilyet akar találni magának.

de igen, valóban vannak kivételek.


Köszönöm a válaszodat! (a barátom 26, én 25 vagyok)


és ha tényleg létezik egy "jóképű+okos+kedves" és szabad meleg pasi, akkor hol lehet megtalálni egy ilyet, aki talán megfelelne a barátomnak? Sajnos eléggé nehéz ilyet találni.

2014. febr. 2. 22:09
 7/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, én elképzelni sem tudom, hogy a melegek hol és hogyan ismerkednek. habár elvileg látják egymáson, ha valaki meleg :)

de vannak ilyen melegszórakozóhelyek, nem? habár nem tudom, ott ki mennyire keres komoly kapcsolatot.

2014. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tiszta szívből üzenem a barátodnak: A türelem rózsát terem!


Meleg srác vagyok én is,

társkeresőn pont így volt.. csak regionális alapon kerestem, akikre ráírtam már tárgytalan volt mert foglaltak lettek..


Aztán, rátaláltam erre a weboldalra és azt vettem észre, attól függetlenül, hogy mindenki messze lakik tőlem, van remény.


20F(meleg)

2014. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megértem a barátodat, én is tapasztalom hogy nem könnyű az ismerkedés... kevés a rendes srác.

Mondjuk én értelmesnek és kedvesnek tartom magam, hogy jóképű-e vagyok-e, azt nem tudom megállapítani (ilyen téren nincsen sok önbizalmam).


24/f

2014. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én sem találtam még senkit, sajnos

de várom.... hátha

20 f

2014. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!