Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire passzív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire passzív manapság a legtöbb átlagos (a szebbekről már nem is beszélek), vagy nem is csinos, nem is annyira vonzó arcú lány, mert úgyis mindig van legalább 5-10 pasi havonta, aki bepróbálkozik náluk?

Figyelt kérdés
Most nem a szép lányokra gondoltam, mert ott legtöbbször sorban állnak a pasik. Egy átlagos, aranyos, kedves, mosolygós lányra gondoltam, aki nem csak a 4 fal között él, hanem nyitott szemmel jár a világban, vannak barátnői. Vagy egy átlag alatti külsejű, de még dugható (jó ronda szó volt, de így igaz)lánynál is van legalább 3-4 próbálkozó pasi. Szó szerint semmit sem kell tenniük, csak várni. Mintha 10 szer annyi szingli pasi lenne, mint csaj, pedig azért ez túlzás, de mégis így hat. Egyszerűen a fülük botját sem mozdítják, ha harcolok, akkor is az a reakció, hogy rajtad kívül még 6 másik teszi ugyanezt értem, tehát mit vársz? Karjaidba omoljak? Volt ilyen reakció is nem bombanőtől. Mintha el lennének halmozva.
2014. febr. 3. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szomorú mi? Egyébként szerintem te fogod ki a nem neked való lányokat. Szerintem szélesebb körben kéne ismerkedned lányokkal.
2014. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de ez nem attól függ, hogy hányas a sorszámod.

Ha nincs meg a vonzalom, akkor abban az esetben is lepattintalak, ha te vagy abban az évben az első és egyben utolsó jelentkező.

Ha meg ott van az a bizonyos, akkor elzavarok minden eddigi jelentkezőt, és a karjaidba omlok.

2014. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek megint olyan válaszok, amelyből az derül ki, hogy a kérdező csak caralak lehet, és tűzbe vele. Aki már sikertelen a lányoknál, az csak caralak lehet. Mi lett veletek gyks lányok, régen nem ilyenek voltatok. Tudtatok normálisan válaszolni sértegetés nélkül.
2014. febr. 3. 20:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Én csak értelmes válaszokért jöttem ide, remélem még kapok.
2014. febr. 3. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy kis okítás: Értem mire gondolsz, de akkor is jogtalanul csoportosítod úgy a lányokat, hogy "szép", "átlagos", "dugható (=elviselhető?). Ez a hozzáállás már nagyon rossz. Az emberek általában az összhatást nézik, és nagyon föl tudnak figyelni egy olyan lányra a fiúk, aki nem kifejezetten szép, de a közösségben nagy tekintélye van.

A lényeg: Minden lány szeretne valakit magának, csak nem téged, mert nem tűnsz ki semelyik közül.

2014. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-esnek van igaza. Amúgy normális csaj a többi jelentkezöt is nagy valószínüséggel elküldi, és a neki valót választja. Tudod, ez így megy.
2014. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy passzív lesz egy idő után ember ha minden barom - elnézést a kifejezésért - őt nyaggatja a rég áhított szex reményében.

Most adott egy átlagos, (valaki szerint még ronda fejű is)

csaj. Ennél a csajnál minden hónapban bepróbálkozik úgy 2 srác. Az egy évben már 24.

Tegyük fel, hogy a 24-ből 12 ápolatlan kisebbségi, akinek Minden lány egyforma, csak luka legyen. Jó, őket nem válassza. Akkor tegyük fel, hogy a maradék 12-ből 5 szellemileg fogyatékos, 3 60 fölötti papi, 2 ilyen 16 éves kissrác (mondjuk 21 éves a lány) és a maradék 2 csóró, de átlagos fejű, mindenben áltagos srác.

Szóval igazából 1 évben betalálja 2 olyan pasi, aki valóban normális és lehetne a dologból valami, de!

Az egyikről kiderül, hogy az előző barátnőit összevissza csalta (legalábbis túl sokan panaszkodtak már rá, híre van). A másikről meg mondjuk kiderül, hogy lopott, csempészett, garázdaságért van felfüggesztettje -szóval bűnöző.

Ezek után pedig a csajok hajlamosak lesznek távolságot tartani és próbálnak külső alapján ítélni, hogy ne essenek újra pofára. Ez valahol talán még érthető is.

El van halmozva, de többnyire a h.lyékkel.

Nem az a gyakori, hogy egy átlag csajnál az átlag rendes pasik kopogtatnának, ők is ugyanúgy, mint a lányok, próbálnak maguknál szebbet, jobbat találni.

Tehát marad az, hogy a csaj kinéz 2-3 tűrhető fazont és előttük teszi-veszi magát, hátha leszólítják. Ha meg nem szólítják le, még lehet rámenős.

2014. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem szóltalak le, és nem voltam sértő sem.

Csak azt írtam, hogy normális nő azzal jár, aki iránt vonzalmat érez.

Inkább te sértegeted a nőket, mert azt írod, hogy aki nem egy bomba nő, csak dugható, az ne válogasson már annyit!


És ne gondold, hogy a te skálád mérvadó. A neked szép nőt, lehet, h. egy másik ember bottal sem piszkálná meg, illetve fordítva. Akit te rondának tartasz, az másnak élete nagy szerelme lesz majd.

Kettes

2014. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Márpedig tényleg az a lényeg, hogy vonzódni tudjak hozzá.

Van egy ismerősöm, aki már jó ideje belém zúgott. Gazdag családból való, sportos (igaz kissé nagyképű is), jó képű, szerintem csettintésre megkaphatná bármely lányt aki neki tetszik.

Elég sokáig próbálkozott nálam, minden klappol vele kapcsolatban, sokan mondták, hogy megütném vele a főnyereményt... de valamiért mégsem tudtam beleszeretni. Én próbáltam de nem ment.


Vessenek máglyára érte! Magamat meg nem erőszakolom egy olyan kapcsolatban ami félárboccal hajózik. Mikor otthon megtudták, hogy kikosaraztam, azt mondták hülye vagyok... de akkor is ez van.


A mostani páromnak fele ennyi "sharm" sem jutott őt valamiért mégis tudom szeretni szerelemmel.

2014. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs benned semmi ami megfogná a nőket. Nem vagy elég feltűnő számukra.


Bizonyos külsőségekkel (amik nem pozitívak szerinted) megáldott lányoknál egyértelműen felsőbbrendűnek érzed magad, mert azt vagy képes írni, hogy még dugható....undorító ez a megnyilvánulás....Így állsz hozzá a dolgokhoz, ilyen a gondolkodásmódod... én nem is csodálkozom azon hogy nem kellesz egy csajnak se. Te miért lepődsz meg?


Kicsit magadba kéne szállni.

2014. febr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!