Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan átlagos, nem is túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan átlagos, nem is túl szép nem is túl sikeres lányokkal hol lehet találkozni, hova járnak általában?

Figyelt kérdés
Társkeresőt légyszi ne, ott nekem soha senki sem ír vissza.
2014. jan. 19. 22:55
 1/8 anonim válasza:
Sztem attól függ mennyi idős vagy ha 14-20-ig akkor szórakozó helyeken szoktak lenni 20 fölött ...hm....abban nem vagyok jártas :D
2014. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek: ők is csak a fehér herceggel hajlandók szóba állni, de csak ha szőke lovon jön.

Ezért nem írnak vissza neked sem a társkeresőn.

Amúgy meg nem járnak sehova. A fehér herceget várják otthon, mint ahogy te a fehér hercegnőt.

2014. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát te sem teszed túl magasra a mércét :DDD
2014. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kinek mi a nem túl szép és átlagos az se mindegy. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__528..
2014. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem bárhol megtalálod az átlagos lányokat..tele velük az ország.:)
2014. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha pedig olyanra bukkansz aki szerinted szép azt kérd meg,hogy szedje le magáról a vakolatot és mindjárt előtted is lesz az átlagos lány.:)
2014. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az átlagos lány pont attól átlagos, hogy sok van belőlük, mindenhol megtalálható :) Hiszen azért átlagosak, mert belőlük van a legtöbb.


Néhány tipp: könyvtár, konditerem, buli, suli/munkahely, sportegyesület, színház, nyelvtanfolyam, internet (nem csak társkereső!), baráti társasággal többet járj el, és akkor megismerkedsz több emberrel...

2014. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pedig olyanra bukkansz aki szerinted szép azt kérd meg,hogy szedje le magáról a vakolatot és mindjárt előtted is lesz az átlagos lány.:)"


Hát ez elég demagóg volt. :D

2014. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!