Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasiként ciki társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként ciki társkeresőre regisztrálni?

Figyelt kérdés
23f

2014. febr. 3. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2014. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen ciki, oda csak leszbi járnak, kicikiznek ha fiúként regisztrálsz. Puszta logika..
2014. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván, ha pasik nem lennének társkeresőn akkor nők sem regisztrálnának...

És nem ciki de nincs is túl sok értelme.

2014. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bekerulsz a rendszerbe es akkor veged ... egy ido mulva azonosulsz az oldallal ... elkezdesz affegtalni ... noi ruhat hordani ... es meg tobb es tobb oldalra fogsz regisztralni
2014. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább így tedd. Gondolj bele, ha nőként regisztrálnál... Egy csomó fura levelet kapnál.
2014. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen oldalon ismertem meg a feleségem, és élek vele boldog házasságban több mint 2 éve. Már majdnem 4 éve együtt vagyunk.


Aki szerint ciki ilyen oldalra menni azt nagyon tudom sajnálni. Meg azt is aki sír, és vinnyog hogy nincs nője, de az ilyen oldalakat nagy arccal elítéli például. Mert ilyet is olvastam már itt. Hát akkor sírjanak csak tovább az ilyenek magányosan.


Részemről klassz dolognak tartom, és okos volt aki kitalálta a társkeresőt. Nekem bejött. És még mielőtt az jönne, nem vagyok agyongyúrt, sem pénzes. Tök átlagos pasi vagyok. (nem tartom magam helyesnek)


24F

2014. febr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én is regisztráltam társkeresökre, 3-4 lánnyal találkoztam is , de csak 1-2 hétig jártam párral :/ Szóval lehet találni meg össze is jöhet! A mostani barátnőm akivel lassan fél éve vagyok együtt , őt is interneten ismertem meg :)

2014. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik nemnek sem ciki. Ilyenen találtam én is igazi társra. Idén leszünk majd 3 éves házasok. n28
2014. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!