Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket sokszor utasítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket sokszor utasítottak vissza?

Figyelt kérdés

ha igen akkor mit csináltál utána? hagytad az egészet? vagy hajtottál tovább?


és ha nemet mondott a csaj és utána ő szeretne tőled valamit akkor mit csinálsz? Elutasítod mert nehogymár? vagy belemész?


2014. febr. 4. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sokszor kaptam visszautasítást igen. Nem esett jól, de nem lettem tőle lelki beteg. Tovább próbálkoztam. Volt aki később vissza akart jönni, de nem törődtem vele. Hozzám ne azért jöjjön mert akkor pont nincs más akivel összejöhetne.


5 évig volt az hogy randizgattam, ismerkedtem, volt pár hosszabb rövidebb kapcsolatom. Aztán 24 évesen megismertem az igazit. Már házasok vagyunk:)


Jó érzés, hogy már nem kell mindig új embereket megismerni, ugyanazokat az ismerkedős köröket újra meg újra végigrágni...én untam ezt. Egy idő után már fárasztó volt. (n 28)

2014. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!