Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó ötlet vagy hülyeség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet vagy hülyeség? Nagyon szeretném tudatni vele, hogy tetszik, de szavakkal nem tudom magam jól kifejezni. Vélemény?

Figyelt kérdés

Szal arra gondoltam, hogy ha látom hogy egyedül van (pl suli után is ez előfordul párszor), akkor odamegyek hozzá, és megpuszilom az arcán, majd "eltűnök" :D

Képes vagyok rá, hogy megtegyem..


Amúgy ismerjük egymást, köszönőviszonyban vagyunk, egy suliba járunk, és még csak msn-en beszéltünk viszonylag érdemben párszor.

Ismerem a családját is :Đ


Sokszor érzem úgy hogy na, lehet hogy bejövök neki, utána viszont elbizonytalanodok hogy áá, én úgyse..


Nos, meg merjem ezt tenni? Úgy érzem, szavakkal nem tudom magam ennyire jól kifejezni, mint ezzel az egyetlen gesztussal..


Előre is köszönöm!!:)

Én: 16,5/L

Ő: 15/F


2009. dec. 6. 22:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tudom, volt ilyen kérdés, de azt a modik kitörölték. :) Örülnék ha ezzel nem tennék ugyanazt.. :)
2009. dec. 6. 22:38
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
GO!:D bárcsak én is meg merném tenni...:) 16/L
2009. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem merd :) Mit veszíthetsz? :) Ha nem jön össze a dolog az illetővel, akkor is elmondhatod magadról hogy bátor voltál! :)
2009. dec. 6. 22:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fiatal hozzád a fiú, nem gondolod?

Vonjál le még egy évet a korából.


A helyedben inkább elhívnám valahova.

2009. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem megteheted nyugodtan. ha megmered akkor hajrá.
2009. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez jó lesz! Hajrá!
2009. dec. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy jo otlet sot. nah szoval ha megmered hat tedd es ha sikerul a dolog ha nem ird meg nekunk :) jah es ha olyan a srac h tudod h lehet h kepes lenne ezert cikizni akkor gondold meg.bar lehet h msn-en megkerdezi h mi volt ez akkor szerintem mond meg az igazat. hatha osszejon. :D en szoritok neked ;) 16/L
2009. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2009. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ŐŐ.. Sopron :D miért?:)

Amúgy köszönöm mindenkinek a bíztatást, még szerintem ebben az évben megcsinálom..csak ne menjen el a bátorságom! :)

2009. dec. 7. 16:52
 10/17 anonim ***** válasza:
akk semmi :D
2009. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!