Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért működnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért működnek hasonlóan? Szinte mindenben, vagyis hasonló nyálas pasitípus kell nekik, nagy partis pörgős srác, visszaválaszolni a nem tetsző pasinak nem szabad, ha megcsal az szépfiú akkor meg puffoghatnak?

Figyelt kérdés
Állítom, ha összeterelnék őket egy csordába és a legszebb nő a vágóhídra menne, ők követnék, mert ez a trendi. Max 10 ből ha 1 maradna ki ebből a díszmenetből.
2014. febr. 5. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
A lányok sajnos ilyenek😖
2014. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

adná az ég ha már a vágóhidra terelnék ezeket :D

de addig is szokj hozzá hpgy ilyenek ezek közül kell megtalálnunk az igazit :/

2014. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gyks- lányoktól előre is bocsánatot kérek, mielőtt általánosítással jönnének, mert ők pont nem ilyenek. Ellenben a való életben ritka ha nincs ilyenek a lányok, azokat kell megbecsülni és soha el nem engedni.
2014. febr. 5. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
a gyk-s lányok is ki tudja milyenek a való életben, ne vegyél készpénznek mindent amit itt leirnak
2014. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi , de nekem egyáltalán nem tetszik az általad leírt típus és hidd el más lányok is így vannak ezzel. Ha egy srác normális módon ír rám és nincs barátom éppen akkor visszaírok neki , de ha nem tetszik az ellen nem lehet mit tenni , ha meg van az embernek párja akkor jobb nem reagálni az ilyen üzenetekre ,mivel fordított esetben nekem sem esne jól. Bocsi de szerintem te valakire nagyon haragszol , mert ennyi erővel a fiúkról is el lehetne mondani , hogy csak a vékony, széparcú és csinos lányokra buknak , ami szintén nem igaz , mert mindkét nemnél vannak kivételek, mindenkinek más az ízlése. Az általad leírt lányokkal meg nem kell foglalkozni.
2014. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, bízom benne, hogy ők itt mind az arany kivétel tagjai. bár itt is jártam már úgy, hogy beszélgettem lánnyal, sokáig nagyon jól kij9ttünk, volt képcsere is és aztán felszívódott, hogy soha nem írt már vissza. Tehát lehet itt is vannak ,,csalók".
2014. febr. 5. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ugyanúgy működik, mint a kereskedelem.. Kinyílt a világ, eltűntek a távolságok. Míg régen mindenki megelégedett a kedvezőtlenebb ár-érték arányú hazai termékkel, most már lehet venni az olcsó külföldit orrba szájba, és mindig megjelenik a piacon újabb és újabb. A kísértés nőtt meg, a szükségletkielégítés magasabb szinten teljesülhet, de ezzel együtt nőnek is a szükségletek, ami hosszabb távon "örömtelen gazdasághoz" vezet.
2014. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a való életben is olyan vagyok mint itt (legalábbis ugyanazt gondolom amit itt leírok és aszerint is viselkedem), a többiek sem tudom, minek írnának a valódi véleményükkel ellentétes dolgokat. (Bár van, aki csak szereti azt hinni magáról, hogy ő jó, normális és nem felszínes, aztán élesben meg kiderül, hogy nem úgy van az.)


A valóságban azért tűnik úgy, mintha csak a kérdésben leírt típusú lányok léteznének, mert a normálisabban nem keltenek feltűnést. Nem lógnak folyton valami buliban, nem veszik őket körül vihogós lánybarátok, nem kezdenek ki minden sráccal aki az útjukba akad, stb. Nehezebb velük megismerkedni.

2014. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!