Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtős vagy sem? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős vagy sem? Van egy srác az osztályomban, aki tetszik nekem. Mikor odajön hozzám hírtelen melem lesz, gyorsabban ver a szívem és nem tudok nem mosolyogni, mikor az órán rám néz kb. ugyan ezt érzem.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy ő a másik felem, ugyan azokon a dolgokon nevetünk, sok hasonló vonásunk van, mintha magamat látnám benne.Másokkal teljesen máshogy viselkedik, úgy olyan komoly, gonoszkás, de velem mindig nevet és viccelődik. (melyik lehet az igazi énje?)De sajnos sok negatívat tudok mondani róla. Mikor rossz a kedve sok embert megbánt és leordít (engem nem, kemény kritikákat mondok a szemébe de tőlem elfogadja, ha véletlenül megbántom nem támad vissza és sokszor kéri ki a véleményem és ad is rá), nagyon hűtlen tipus, egyszerre most is több vasat tart a tűzben, felváltva váltogatja, hogy melyikre figyeljen. Az nem esik rosszul, hogy más is van, csak az számít mikor rám figyel.Mindig várom, hogy most beszélhessek vele, hogy a közelemben legyen.Folyamatosan arra gondolok, hogy miben hogy tetszenék neki.Szerintetek ő hogy áll hozzám? Nem látok rá esélyt, hogy valaha is legyen köztünk valami komoly, mert ha ilyen link, akkor nem ő kell. Csak sajnos elég fontos számomra, pillanatok alatt össze tudja zavarni az érzéseimet, egyszer azt érzem, hogy ő az akivel lenni szeretnék, másszor azt, hogy megelégszem egy baráti kapcsolattal (de nem tudom, hgy tudnám e cska úgy szeretni)Mit tegyek?
2009. dec. 7. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak smárold le, a többi jön magától:D



De tényleg, komolyan ez a legjobb módszer.

2009. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!