Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legelső találkozásnál mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső találkozásnál mit mondanátok a lánynak?

Figyelt kérdés
Szájhősök,dumagépek! Segítsetek hogy ti mit mondanátok egy lánynak hogyha először találkoznátok vele!?
2014. febr. 8. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Add saját magad, jó hogy nem már mást kérsz meg magad helyett...
2014. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De jól nézel ki!
2014. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem vagyok sem dumagép sem pedig szájhős de lány vagyok és megpróbálok segíteni!!! :) na szóval mi lányok utáljuk ha egy ilyen nyommancs dumával állsz elénk hogy pl szia cica van gazdid ma az ilyenektől frászt kapunk ...xddd ez olyan mintha azt mondanád "szia édes nem vagy éhes van nálam győri édes" úgye milyen hülyén hangzik na mi ugyan ilyennek halljuk az összes ilyen mesterkélt dumát! :) Ha vele vagy elég annyi hogy normálisan viselkedsz ne legyél bunkó legyél megértő most nem fogok neked itt felsorolni sablon tulajdonságokat mert egyszerre sokféle úgysem tudsz lenni most vagy eldöntöd hogy te leszel a jó fej pasi aki olyan amilyen vagy megpróbálsz "kedves, vicce, okos , aranyos , megértő" lenni ami nem fog egyszerre menni...valljuk be légy önmagad és ha egy olyan fiú aki tényleg magát adná oda jönne hozzám nagyon jól esne mert én mostanában már egyel sem találkozom...remélem segítettem ha még kell válasz a kérdéseidre írj nyugodtan privátban! :)
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Szia"
2014. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ahogy az elöttem lévő is elmondta, az ilyen egysorosok szánalmas és csak elijesztik a lányt.

Ha odamész hozzá akkor mondd el neki, hogy miért mész oda. PL: "Szia, épp a haverommal dumáltam és megláttam, hogy milyen szép vagy. Úgy éreztem hogyha nem jövök ide, akkor egy nagy lehetőséget hagyok ki." Az ilyenek azért jók mert akkor nem fog végig azon gondolkodni, hogy: "Ez most mit akar?" Aztán meg folytathatod mint egy normális beszélgetést..

2014. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szia cica, van gazdád?"


Persze ezt lehet kombinálni is:


Szia gazda, van cicád?

Szia van, cicád gazda?

Szia? Gazdacica vanád,

Isten áldjon magának jó napot, kistermetű húsevő állat, bátorkodhatom megkérdezni, hogy ugye nincsen tulajdonában egy állattartó természetes személynek?

2014. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!