Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A prosti rossz? Van más is!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prosti rossz? Van más is!

Figyelt kérdés

Sok lány mondja, hogy prostihoz menni nem szabad, és akik prostihoz mennek, azokkal ők nem foglalkoznak.

Ez jogos gondolat. De én nagyon gyakorlatlan vagyok a nőkkel való kapcsolatok terén, és prostihoz is csak beszélgetni, flörtölni tanulni mennék, mert ők talán nem nevetnek ki, ha valami hülyeséget csinálok.

Tehát, hogy a prostihoz járást elkerüljem, valahogy máshogy szeretnék egy kis gyakorlatot szerezni beszélgetésben, flörtölésben, úgy, hogy ne nevessen neki és alázzanak meg nyilvánosan (mint ahogy ezt tették velem random lányok).

Ezért szeretnék néhány lányt csak egy kávéra/teára meghívni a jövő héten! 15 perc nem nagy idő az életetekből, és segítenétek valakinek, aki nem panaszkodik és sír, hanem optimistán reménykedik, hogy egyszer nem rontja el az alap beszélgetéseket lányokkal :)

22/F



2014. febr. 8. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem érdekel, ha prostihoz jár egy pasi. Járjon, ha akar. Az ő dolga.
2014. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem nevetnélek ki, csak maximum mosolyognék a dolgon, ha olyan, de nem gúnyból vagy rosszindulatból vagy valami. És nagyon szívesen segítek neked is, ahogy már jó pár fiú barátomnak próbáltam segíteni ilyen téren. Persze csak beszélgettünk, meg ilyen "és mi van akkor,ha" típusú feltevésekről volt szó. Nekem is sok gondom volt ilyen téren, nem mertem nyitni, meg a fene tudja, de mostanra már valahogy ráéreztem, nagyjából hogy is kell kezelni különböző embereket. :)A prosti nem biztos, hogy támogatná amúgy a dolgot, ráadásul (szerintem) egy olyan szituáció nem valami életszerű, arról nem is beszélve, nem nagyon éri meg ilyesmire költeni ezért, bár ez mondjuk egyénfüggő. :D

17l

2014. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ezt higyjék is el neked a lányok... Ne légy már ennyire amatőr. Ne menj prostihoz, semmilyen indokkal, még beszélgetni sem! Bárhol, bármikor oda kell menni az utcán, boltban, stb. random csajokhoz! Nem vagy te olyan nyuszi, mint ahogy te hiszed magadról, simán le tudsz bárkit szólítani, hát tessék elkezdeni!
2014. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kegyetlen Istennőm!

Tényleg nem kegyelmeznél a férjednek sem? Hagynád, hogy eljárjon?

36F

2014. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rólam az összes csajom tudta, mégsem zavarta őket. A randikon meg nem szokták kérdezni, tehát sosem volt belőle problémám. Emiatt ne fájjon a fejed, menjél nyugodtan, bár ezt a beszélgetős dolgot nem értem, a prosti nem beszélgetésre való. Azt gyakorold a chaten, vagy élőben akárkivel ( nem is muszáj nőnek lennie) A beszélgetés tudománya abból áll, hogy begyakorolj egyfajta ötletességet, amivel mindig tudsz új témákat feldobni, és az éppen beszélt témához legtöbbet tudj hozzászólni. Szerintem addig ne hívd meg a csajokat, amíg nem vagy biztos magadban, nehogy kellemetlen helyzetbe kerülj.


32F

2014. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!