Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten hogyan lehet úgy ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hogyan lehet úgy ismerkedni, hogy össze is jöjjön egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mostanság ott szoktam ismerkedni, mert másra nincs túl sok időm, de kb 50 megkezdett beszélgetésből (van képcsere és 1.2 hetes beszélgetés) jó ha egy ,,fajul" randiig. Ott meg fura dolgok derülnek ki a másikról és szinte semmi sem lesz. Ez az 50 db kb 1 év termése, tehát évi 1 randi ha összejön. Pedig jókat szoktam beszélgetni a lányokkal, mégis ebből kb 45 minden indok nélkül (tényleg jól elvoltunk) kilép és nem ír már vissza, mintha varázsütés érné őket. Aki közel lakik, az meg pont nem hajlandó eljönni randira, pedig bevallása szerint külső belső is rendbe van rajtam. Nem tudom, hogy aki ezeken jött össze a párjával, az valami csodaember? Hogy csinálta?
2014. febr. 9. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
webcamera és 1héten belül találkozni kell...több hétig nem szabad elhúzni a netes csevejt!
2014. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki meg nem jön el randira,és a képedre azt mondja, hogy rendben van,az kamuzik....
2014. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Pedig egy óra alatt össze leget hozni egy randit. Volt hogy elsőre beszéltünk dogon, és 1 óra múlva már nála voltam. És persze sex is volt. Légy kedves, mobil. Nekem 5-6 nő van társkereső oldalról. Mindig ahoz megyek, milyen sexre vágyom, gyengéd, vad, vagy épp szenvedélyes! És természetesen nem fizetős nők!
2014. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát hogyne!
2014. febr. 9. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egyszerre csak eggyel ismerkedni! Ha így teszel a lehető legjobban tudsz figyelni rá. Nem fogja más elvonni a figyelmed. Én tapasztalatból mondom. De azért ez se tuti recept. Nekem se jött össze elsőre....pedig a beszélgetéseknél minden rendben volt.

36/L

2014. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!