Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen csinos egyetemista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csinos egyetemista, aranyos, ártatlan, nem beképzelt (azt mondta a legtöbb lány, hogy nem tűnnek annak) lányokkal szoktatok ismerkedni fiúk? Odamentek hozzájuk mindig? Milyen sikerrel lesz belőle kapcsolat?

2013. márc. 10. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked ezek szerénynek tűnnek?
2013. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Most ironizáltál,amikor azt írtad,hogy ártatlan és nem beképzelt? Mert ezekre a lányokra sok mindent lehet mondani,de szerintem az ártatlan nem szerepel köztük!!!
2013. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pedig olxan kedvesnek tűnnek, nem ironizálok. Ezek tényleg olyannak tűnnek nekem.
2013. márc. 10. 12:01
 4/17 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj kérdező, de egy olan lányra aki a fehérneműs képeivel nyomja tel az fb adatlapját inkább a ribanc szót használnám mint az ártatlant. Ez is annyira pasis (bocs, tudom általánosítás) de mellet villant a csaj és egyből aranyos meg cuki. Ezek nem beképzeltek...hajaj mennyit fogsz te még csalódni.

És nem az irigység beszél belőlem én is egyetemista vagyok a képeken szereplők némelyikétől még talán csinosabb is de elképesztő nekem hogy mennyire naívak tudnak lenni a pasik ha egy csaj külső-belső megítéléséről van szó. (nem mintha mi nők jobbak lennénk ebben)

2013. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jégkirálynő, én az első vagyok és férfi. Azért nem vagyunk mind annyira hülyék, elég figyelni a dolgokat. Tisztában vagyok vele, hogy ezek a lányok tudják, elég egy kicsit villantani és máris a kegyüket keresik a kérdezőhöz hasonló emberek.
2013. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én messziről kerülöm az ilyeneket.
2013. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem mivel kedvesnek tűnnek, naíval is, könnyebb őket ágyba vinni sokkal, mint az arrogáns és öntelt lányokat.
2013. márc. 10. 13:51
 8/17 anonim ***** válasza:

Ice Queen, ha te elítéled az ilyeneket és vagy is ennyire csinos, akkor az én szememben te az álomnő kategória vagy! (én is egyetemista vagyok).


A kérdésre válaszolva: Én gépészmérnökire járok ott ritkábban látni ilyeneket, de persze vannak. Ők nekem is a ribi kategória megtestesítői, aki ártatlan az nem pózol így, ilyen lengén. De én azt mondom, lehet akármilyen a külső, amiből kiderül, hogy mi is a helyzet az a beszéd. Régebben jópár ilyen kategóriájú lánnyal volt "szerencsém" beszélni, és amikor az ember érzi azt a brutális intelligenciakülönbséget ő és a csaj között, akkor elmegy a kedve az egésztől. Találkoztam már kivételekkel is! Szóval ennek próbája a beszélgetés.

2013. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy kép alapján hol állapítod te meg azt, hogy ők milyenek jellemre?! Előre megmondom neked, hogy ha megismernéd ezeket a lányokat, óriásit csalódnál bennük!
2013. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Régebben jópár ilyen kategóriájú lánnyal volt "szerencsém" beszélni, és amikor az ember érzi azt a brutális intelligenciakülönbséget ő és a csaj között, akkor elmegy a kedve az egésztől. "


Igen, ez így van, mivel aki szép lány, azt nincs is, ami motíválja a belsője fejlesztésére, vagyis elbutul, de keményen.

2013. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!