Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egyértelmű jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jeleket adjak a lánynak hogy tudassam vele hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

15F

Ő általában forgolódik felém nagy rendszerességgel,és ha pár másodpercre összeakad a tekintetünk vagy én rezelek be vagy ő,szemezni szoktunk,felfigyeltem oldalpillantásokra is,ezt csak azért írtam le hogy tudjátok mi a helyzet.

Non-verbális jeleket,

Amiket a megszólítása előtt küldök neki,olyan jeleket amiket a fiúk küldik,szemezésen kívül



2014. febr. 9. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, mosolyogj rá, vagy írj rá... esetleg ha van közös ismerősötök, úgy közelebb tudsz kerülni hozzá
2014. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pamparamm ***** válasza:
100%
A legjobb akkor is az, ha odamész hozzá és elhívod valahová, ennél egyértelműbb jel nincs... mély levegő, köszönés és mond mielőtt "berezelsz"
2014. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szemezésnél kacsints rá, majd mosolyogj egyet. :)

Innen már gyaníthatja, hogy nagyon bejössz neki. De ne várd, hogy ezek után odamegy hozzád, és megszólít. A csajok többsége nem szeret kezdeményezni. Persze kivételek akadhatnak.

2014. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
beszélgessetek ,kezdjetek haverkodni/összemelegedni és utána könnyen indoklod a kissebb érintéseket :)
2014. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!