Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha ennyit gondolok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyit gondolok a lányra?

Figyelt kérdés

Az a lány aki nagyon tetszik,szerelmes is vagyok belé

Annyit gondolok rá minden nap

Főleg azon az egy napon a héten mikor látni szoktam

Egyszer csak azért vártam rá 3 órát hogy 10 percet láthassam

Meg volt olyan is hogy azon a napon mikor látni szoktam még mielőtt összefutnánk elmentem egy boltba üdítőt venni magamnak

Annyira azon járt az eszem hogy egy hét után végre újra látom,hogy az üdítőt kifizettem de annyira belefeledkeztem mindenbe hogy a kifizetett üdítőt is ott hagytam a boltba



2014. febr. 9. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert az a varakozas durva!De hat ilyen a szerelem!
2014. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kövi lépés h interakcióba lépj vele.
2014. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez már kicsit megszállott :D
2014. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy, ebben a kóros állapotban semmi sem túlzás. Egyik haverom éjjel tekert le bringával 50 km-t, hogy találkozzon egy lánnyal 20 percet. Utána meg hazatekert. :)

Kicsit irigykedem arra a lányra, az én korosztályomban a pasik már nem ennyire lelkesek. :)

2014. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a gáz ebben hogy az idődet pocsékolod a várakozásra :D hány éve követed már szegényt? Talán olyan messze laktok hogy nem tudsz találkozni vele sűrűbben vagy nincs internet hogy megszólítsd?



Hát erre no comment ember.


Ha így folytatod esélyt sem fogsz adni arra hogy észrevegyen. =/ bocs de akkor ez marad plátói szerelem. Legalább próbáld meg megszólítani vagy barátkozni vele hogy észrevegyen.

2014. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!