Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell smárolni? Tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell smárolni? Tudtok smárolási teknikákat? 15/F

Figyelt kérdés
Nagyon fontos ez nekem... Szoval. Mennyire kell kinyissam a számat? mennyire kell átdugjam a nyelveket..normális válaszokat kérlek...inkább lányok válaszaira vagyok kiváncsi. köszi!

2014. febr. 10. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kérdezd szerető anyukádat :D ugyan már ne görcsölj rajta, az első csókok(akármennyire is magolod) bénák, vagy egészen jók lesznek. Jön az magától, birsz majd gyakorolni :)
2014. febr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kerlek na valaki segitsen..normalisan hosszan irja le..nagyon fontos...
2014. febr. 10. 00:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos...:)Szerintem se görcsölj rá...ha tetszik a lány, és ez kölcsönös, akkor működni fog a kémia...ha csók közelbe kerültök fontos, hogy ne rohand le egyből! A lényeg, hogy először azzal kezd, hogy apró kis szájra puszikat adsz neki, aztán kezd nyújtani az időtartamot amíg a szád az ő száján van, ha érzed, hogy ez a lánynak is ugyanolyan jól esik, akkor nyisd ki résnyire a szád, és a nyelveddel érintsd meg az ajkát és az ő nyelvét, ha a nyelvetek összeér, akkor játékosan tapogasd a te nyelveddel az övét, és szépen összeforr a kicsi szátok...:) a jó csók nagyon élvezetes dolog...:) Amire viszont figyelj oda az: ne dugd le a nyelved a torkáig, ne körözz úgy a nyelveddel, mint egy robotgép, és lehetőleg ne legyél túl nyálas! Remélem tudtam segíteni, aztán majd írd meg, hogy sikerült az első...:) Ügyes legyél! 25/L
2014. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod:) irtam privatban.:D
2014. febr. 10. 15:45
 6/7 A kérdező kommentje:
s megvolt az elso:D
2014. febr. 15. 01:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, ügyes vagy...:)
2014. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!