Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt állítja össze van zavarodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állítja össze van zavarodva. Mit jelent ez nálatok srácok?

Figyelt kérdés

Találkoztam egyszer egy sráccal, minden tök jól alakult a randin. Utána is jelentkezett stb. Aztán eltelt egy pár hét és alig utána pedig egyáltalán nem keresett. Írtam neki, hogy nyugodtan mondja meg, ha nem akar többet találkozni. Az volt rá a válasza, hogy össze van zavarodva.

Szerintetek?


2014. febr. 11. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Több lányt fűz, nem tudja melyikkel kéne összejönni.

Vagy egyszerűen csak fél lemondani a felelőtlen csajozós, egyéjszakás keféléssel tarkított életéről, érted, és gondolkozik.

2014. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az általában másik csajt jelent, nem biztos hogy bnő, de nem tudja kit, és mit akar... legalábbis véleményem szerint ...
2014. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy harcol a lelkiismeretével, hogy most csak szexet akarjon vagy többet is de nem jössz be neki annyira, hogy bele merjen vágni.
2014. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És még ránk lányokra mondják, hogy nehezen lehet kiigazodni rajtunk...! Az elmúlt években olyan viselkedést tapasztaltam néhány fiún, hogy a lányok hozzájuk képest kispisták...nem tudom miért nem lehet őszintén elmondani, hogy mi a helyzet, ha csak dugni akar, mondja meg, legfeljebb te nemet mondasz, de lesz úgy is olyan ribi aki örömmel pattan a nyakába, és legalább senki nem maradna kétségek között, nem magában kezdené keresni a hibákat, és egy csomó felesleges tipródástól megkímélnénk magunkat...
2014. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.: Van egy másik lány aki iránt szintén érezhet valamit

2.: Fél belevágni komoly kapcsolatba egy esetlegesen megtörtént csalódás miatt

Meg persze az előző válaszok is benne lehetnek a pakliban..


De szerintem az első a legvalószínűbb.. tegyél érte hogy téged többre értékeljen mint a másikat ha arról van szó. :)

2014. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!