Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, aki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki teljesen össze van zavarodva, mert a lányok egy része lerondázza, a másik meg helyesnek tartja és már a sok csalódás miatt egyben távolságtartó és kicsit lányokat utálóvá vált, vagy csak én vagyok ilyen vesztes típus?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
tele van a gyk veled hasonlókkal! megnyugodhatsz, nem vagy egyedül
2013. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
van, de nem én
2013. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkozok azokkal akik rondának tartanak.

és tudod miért?Mert nem érdekel.Igényes vagyok.

Innentől kezdve.Csak azokkal a lányokkal foglalkozok akiknek tetszek és ők is tetszenek nekem.

Azok akik primitív módon leírják az embert egy szót se érdemelnek

2013. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Dehogy van tele velük az oldal. Egy ilyen van, az írja ki az összes ilyen kérdést. Az egyik részük helyesnek tart. Akkor mi a probléma?
2013. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát amig nem nézel ki jobban, vagy nem leszel határozottabb, addig ez igy marad gyerek. Sajnos, ahhoz hogy jobban nézz ki, ahhoz vagy határozottság kell (határozottan kitartani pl a célod mellett, hogy kigyurd magad) ja meg pénz is kéne, hogy ne szakadék ruhákba járj. Mert amugy lehetsz határozott igy a lányokkal, csak éppen, ha nem nézel ki elég jol, akkor elég gáz lányoknál fogsz csak célt érni. Tehát összeségében azt tudom mondani, hogy kéne valamit kezdeni a xaros kis életeddel, és nem csak egy-egy részletével, hanem mindennel egyszerre. Nyilván nem azt mondodm, hogy most legyél testépitő meg csinálj munkakarriert egyszerre, mert az lehetetlen...alakitsd ki az egyensulyt ezen dolgok között, és meglehetösen egyszerü lesz a csajozás.


Ne egy csajért akarj megfeszülni, hanem magadért inkább, és akkor sok csaj lehet a tied.

2013. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha téged összezavar az, hogy nem mindenki egyformán ítéli meg a külsődet, akkor erősen taigetosz-pozitív egyén vagy! :(

Ízlések és pofonok - ez az élet rendje, erre te idenyüszögsz egy ilyen kérdést... Hát gratulálok!

Amúgy sajnos nem vagy egyedül. Szerintem nem a lányokat utálod, hanem saját magadat, csak a női nemre vetíted ki, ami megint egy ritka szánalmas dolog.


(Moderáltass ki nyugodtan, jelezd csak, hogy provokatív vagyok! ;) )

2013. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
azért a lányok sem angyalok, nagyon elszaladt velük a ló ebben a mai világban. De hát maguk alatt vágják a fát ezzel a n+1 hullámos feminizmussal.
2013. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én se tetszem minden pasinak, és van akit nem kedvelek, mert ezt ki is nyilvánította, de minek ezzel foglalkozni? Egy csomónak meg bejövök:D
2013. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem csak neked vannak ilyen problémáid:

15 éves lány vagyok, és soha egy fiú sem érdeklődött utánam.. Akárkit megkérdezek, mindenki azt mondja, hogy szép vagyok és én sem látom magam olyan csúnyának, de a fiúknak mind a plázacicák kellenek, meg az olyan r*bancok, akik egyből ágyba bújnak velük.. TISZTELET A KIVÉTELNEK!:)

2013. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én szeretem a vajas-baracklekváros kenyeret. épp azt zabálok. na és te szereted? ha nem akkor most a kenyér is zavarodjon össze?
2013. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!