Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok mire való a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kálmán Kocsis kérdése:

Mit gondoltok mire való a randi? Hogyan kell felépíteni és miért vágynak rá?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem az is tökre jó, ha elmegyek egy lánnyal sétálni a városban simán, vagy beszélgetek vele egy parkban de néha szokták kérdezni tőlem, hogy elvittem-e randizni. Szóval nem tudom mit tegyek! :S

2014. febr. 11. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
na amit írtál, az pl egy randi. randi = találkozó
2014. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az már randi is lehet, ha sétáltok kettesben a városban vagy parkban és közben beszélgettek!


Én 20/L-ként olyan randira vágynék, ha az első 1-2 találkozásról van szó, hogy sétálunk kicsit (tóparton, ligetben, parkban, vagy egyéb szép helyeken), majd valami konkrét programot csinálunk, pl mozi, vagy iszunk egy forrócsokit. Ha már ismerjük egymást annyira, akkor jöhetnek az érdekesebb randik, mint pl a közös filmezés egyikünknél, a jégkorizás, közös sportolás, hasonlók. Később pedig a haveroknak, családnak való bemutatás...

2014. febr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!