Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú "barátom" el valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú "barátom" el valószínűleg el akar hívni holnapra randira. Hogy utasítsam vissza, hogy haverok maradhassunk utána?

Figyelt kérdés

Nem ismerem régóta, de elég sok időt töltünk együtt, jókat nevetünk. Nekem külsőleg nem jön be, de azért van benne valami vonzó... ám nem akarok tőle többet (most még biztos nem, később még talán kialakulhat valami). Viszont nem akarom, hogy véget érjen a még csak épp alakulóban lévő barátság. Vannak lánybarátai, olyan is, akivel majdnem volt valami, v volt is valami, mégis barátok tudtak maradni, szóval nem hiszem, hogy ez gázos lenne utána köztünk, csak valahogy finoman kellene visszautasítanom...de hogy?

20/N


2014. febr. 13. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Roppant egyszeru ... mond azt nagy sajnalkozva, hogy sajnos nem ersz ra. Ennyi.
2014. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
/facepalm
2014. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi van ha le se fog tojni téged? :)
2014. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki ugyanezt!
2014. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moszuke ***** válasza:
81%

ilyen nincs.


két eshetőség létezik az univerzumban.

minden más eshetőség csak a mesékben és a lányok fejében létezik.


elmondod neki, hogy nem akarsz többet mint barátság és


1.) a pasi ezt felfogja, sérül az egó és nem szól hozzád jó ideig lehet, hogy örökre nem


2.) a pasi ezt NEM fogja fel és továbbra is reménykedik. mindeközben a lány azt HISZI, hogy a pasi felfogta és már nem reménykedik abban, hogy járni fognak egyszer és a lány így barátkozik tovább a pasival..

a pasi pedig azt hiszi, hogy a lány többet akar hiszen "barátkoznak"

2014. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De mi az hogy megóvni a barátságot?

Ilyen nincs, csak a mesében.


Ha két ellentétes nemű között barátság van, az egyik úgy is akar valamit. Ha még nem akart, akkor majd akarni fog. Vagy már dugtak is és továbbra is maximum néha dugnak.


Én is hittem a fiú-lány dologban, de kb. 15-20 éves korom között minden lány, akivel jóban voltam vagy 1. Akart tőlem valamit 2. Én akartam tőle valamit végül.

Szóval ezért nincs fiú-lány barátság.


Ha akarok valamit egy csajtól, akkor nem húzom hetekig, hónapokig a dolgot, hanem minél hamarabb bevágódok nála és egyértelművé teszem, hogy nem barátkozni akarok.

Ha nemet mond, akkor mindenki mehet tovább a maga útján, ha igent, akkor meg mindenki jól jár.


Ez a ti "barátságotok" csak azt fogja jelenteni ha megmarad, hogy te jól érzed magad vele, ő meg minden este kiveri a facebookon a fényképeidre. Vagyis te végül is rosszul nem jársz a dologgal, csak ő. A helyében a nem után nem foglalkoznék veled, hiszen neki az a legjobb döntés, amit magával tehet.

2014. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szépen megmondod neki, hogy bocs, de te csak barátként kedveled, nem akarod, hogy más irányba alakuljon ez a kapcsolat.


A lehetséges következmények az 5-ös válaszoló kommentjében.

2014. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyébként komolyan csodálkozok, hogy ezt még mindig magyarázni kell. Annyira szimpla tény. Mármint amit 5. és 6. válaszoló írt.
2014. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!