Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem esett le neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem esett le neki, hogy randira hívom, vagy nem jövök be neki? Megpróbáljam még egyszer?

Figyelt kérdés

A múltkor felügyeltem egy vizsgán, és mikor a "főnök" nem volt bent, segítettem a diákoknak, persze néhány szép lánynak is, meg picit flörtölgettem velük. Az egyiküknek poénból megjegyeztem, hogy sok sörrel fogtok tartozni, aztán amikor beadta a dolgozatát, mondtam, hogy várom a sörözést. Erre ő elmosolyodott, és azt válaszolta, hogy rendben, majd beszélünk, mondjam meg a nevem, biztosan fent vagyok fb-on. Én is kérdeztem az övét, mondtam neki, hogy megkeresem, meg majd írok neki. Már csak páran maradtak a teremben, én kinéztem, ő még ott volt, kiderült, hogy várja a csoporttársait. Észrevett, mosolygott egy nagyot, így odamentem. Elkezdtünk beszélgetni, ő is érdeklődő és nyitott volt, kérdezgetett, én is őt, szimpatikusnak találtam, és persze szép és csinos is volt, jó érzés volt, hogy ott állt mellettem karnyújtásnyi távolságnál is közelebb.

Aztán írtam neki, hogy kb. milyen lehet az eredménye, meg rákérdeztem, hogy ekkor meg ekkor eljönne-e velem sütizni/kávézni, akármi. Azt válaszolta, hogy sörözést beszéltünk meg, és hogy a többiekkel már megbeszélték, hogy majd fizetnek nekem. Szóval ennyi volt, azóta is váltottunk pár szót, én nem erőltettem a dolgot, csak megkérdeztem, hogy tud-e már valamit az eredményéről, meg hogy letudta-e a vizsgáit stb. Úgy vettem észre, hogy telefonon szokott fent lenni fb-on, de szinte azonnal válaszolni szokott nekem.

Ezek után nem tudom, mi legyen, felvessem neki a randizást? Arra gondoltam, hogy ha ott leszünk a társasággal, akkor megpróbálok vele négyszemközt beszélni, és elmondani neki, hogy szeretném őt jobban megismerni, meg hogy milyen szép és csinos stb. Jó ötlet lenne ez így? Vagy hagyjam az egészet? És ciki lenne pl. megismogatni az arcát? Egyébként nincs barátja, ha jól tudom, elég furcsa is, mert tényleg "jó nő", és nem hinném, hogy csak szerintem lenne az. Remélem, nem r*bancos viselkedésű, azért elég jól el tudtunk beszélgetni. Szóval szerintetek mi legyen? Előre is köszi a válaszokat.



2014. febr. 13. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Hát olvasson ennyit a halál.
2014. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
BME-s vagy?
2014. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Aki nem tudott értelmeset ideböfögni, annak ezúton is köszönöm.


#3: Nem, nem oda járok.

2014. febr. 13. 21:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Pedig pont így jártam egy felügyelővel :DD
2014. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, máshol is előfordulnak hasonló dolgok. Te mit reagáltál? És mire gondoltál? Mit várnál el a sráctól?
2014. febr. 13. 21:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen elmennék vele teázni, meg sütizni. Szimpatikusnak találtam a srácot :)
2014. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De téged is konkrétan elhívott valahová, csak téged? Mert én így kérdeztem rá, hogy lenne-e kedve, de ő többes számban válaszolt, és nem értem, mi van. Csak "túráztat", vagy nem tetszem neki, vagy nem érti, hogy hová akartam kilyukadni?
2014. febr. 13. 21:55
 8/13 anonim ***** válasza:
biztos lehetsz benne, hogy vette a célzást, és ezek után abban is biztos lehetsz, hogy nem akar veled randizni
2014. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elhívott, aztán eltűnt a tömegben és azóta sem láttam...

Pedig érdekelne a dolog.

2014. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Hát ezen nem lennék meglepve, senkinek sem kellek.
2014. febr. 13. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!