Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most miért is lennék hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért is lennék hibás?

Figyelt kérdés

Szakítottunk végleg az exemmel, sok esélyt kapott, de nem élt velük, közölte hogy nem vagyok benne a jövőképébe stb., nagyon sokat szenvedtem mellette. Két hete ki is mondtam, hogy vége, mert ez már rég nem párkapcsolat, hogy nem beszélünk, nem találkozunk stb.


Egy srác akivel még egy éve kb. randizgattam, de akkor az élet közbe szólt, külföldre mentünk dolgozni. Régen is éreztem iránta szerelmet, már akkor tudtuk, hogy összeillünk csak hát rosszkor.

Elkerültünk egymástól, most megkeresett és randit kért.


Eközben az exemet baleset érte, kórházban, kómában van, a tesója írt nekem, de kb megszorozta 3-mal a történtet (ha látsz még esélyt - kezdetű mondatok, felfújták, mert akit felhívtam a kórházba, azok elmondták a dolgokat...)


A srácba beleszerettem, hisz ő tényleg szeret, nem beszéltünk, nem láttuk egymást és még mindig ugyanúgy néz rám, tele vagyunk közös dolgokkal, kívülről is így látja mindenki.

Kiderült, hogy randizni mertem, amíg az exem kórházba van.. A testvér fel van háborodva!

Most komolyan, az én hibám? Attól, hogy vele az történt, sajnálom, mint ember persze, sőt meg is fogom látogatni, de attól az én életem nem áll meg szerintem. Nem vagyunk együtt, szerintem nem tartozom magyarázattal, hogy kivel, hova megyek, mit csinálok.


2014. jan. 23. 19:21
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
denemám. Testvérnek meg aztán végképp nincs joga beleszólni semmibe.
2014. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád. Aki pampogni mer az bekaphatja. Szakítottatok, kész.
2014. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád!!!

ne érezd magad bűnösnek közöd sincs mar a srachoz!

2014. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, meglátogatni sem vagy köteles. Már semmi sincs köztetek, és mint ember is átvert. Ott vannak a hozzátartozói, hogy törődjenek vele.
2014. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyi igaz abból amit nekem mesél a tesója, hogy kiesett neki kb 4 év, még azt hiszi hogy most érettségizik majd. Semmire nem emlékszik a munkájából, de rám igen, teljes névvel! (1,5évet voltunk együtt, 4évvel ezelőtt még csak azt sem tudta hogy létezem, sőt akkor volt más bnője). A saját hozzátartozóit hol megismeri hol nem, mekkora az esélye annak hogy rám pedig ennyire ha az elvileg kiesett teljesen hogy együtt voltunk?? Nem kérdezgetné akkor hogy hol vagyok?!

Azt mondta nekem hogy nagyon csúnyán néz ki, ő se megy be ezért, bent dolgozik egy ismerősöm látta őt és semmi nem látszik rajta, csak hogy olyan mint egy 5éves kb.

2014. febr. 9. 13:55
 6/7 A kérdező kommentje:
úgy emlékszik rám hogy még mindig együtt vagyunk!
2014. febr. 9. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azért megkérdezném tőle, hogy mi van a "mostani" barátnőjével, miért engem hívogat helyette?
2014. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!