Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira a lányt aki nagyon megtetszett nekem és már gyerek korunk óta ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik. (Pár házzal lakik messzebb tőlem)

Kb. egy hónapja szakított a pasijával.



2014. febr. 15. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Oda mész és megkérdezed tőle, volna-e kedve elmenni csavarogni, csak úgy céltalanul, bele a világba.

A Margit sziget felé veszed az irányt, és máris randivá változtatod a találkozót:D

2014. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok? miota tetszik?
2014. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én 17 vagyok, ő 16.

Elég régóta tetszik, de most pár napja kezdett el igazán tetszeni.

2014. febr. 15. 18:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha elhívom moziba az jó ötlet?
2014. febr. 15. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
4 Első randin, sose hívj moziba senkit.
2014. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg korcsolyázni Veszprémbe?
2014. febr. 15. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:
ha barátok vagytok nem feltétlenül lesz egyértelmű, mit seretnél. hívd el valahova, és beszéld meg vele
2014. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a lány helyében nagyon szívesen mennék korcsolyázni! ez szerintem jó ötlet! :)
2014. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régóta ismered de nem mered elhívni valahová?
2014. febr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Öregem, ennél jobb alkalmad nem is lehetne. Vegyél számításba mindent: abban az utcában lakik, ahol te; régóta ismered, tehát lenne mire alapozni; ráadásul nemrég szakított a pasijával. Egyet jegyezz meg: mindíg légy magabiztos. A nők nem szeretik a bizonytalan embereket, legyél határozott. A magaboztosságod és határozottságod látszódjon a testtartásodon is, ne görnyedj, húzd ki magad, és vegyél fel vele szemkontaktot, amit igyekezz nem megbontani, majd egy egyszerű kérdéssel elhívod egy találkára. Először ne vidd semmi egzotikus helyre, csak sétáljatok, beszélgessetek, ismerd meg jobban. Után jöhet egy ebéd vagy egy vacsi, majd esetleg mozi, a lehetőségeid korlátlanok.

Remélem azért tudtam segíteni, sok sikert, és ne feledd: légy magabiztos! :)

2015. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!