Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akik iylen beülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik iylen beülős helyen ismerkedtek meg fiúval, beszélgetnének velem? 21l

Figyelt kérdés

Még nem ismerkedtem így, és nem tudom mire számítsak.

Most lesz a második randi, de az egész elég fura, az első 3 hónapja volt.. Nem sokat beszélünk azóta, maximum hetente. Nem értem ha nem érdeklem, akkor minek találkozunk..


2014. febr. 15. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy későn jött rá a dolgokra. :) De amúgy légy természetes és add önmagad, ha a második randitok után is ilyen ritka jelenése lesz, akkor nemhiszem, hogy akar valamit.
2014. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A mostani találkozás jövő héten lesz. Azt mondta, hogy hétvégén legyen, viszont általában nem szokott ráérni.

3 hete hozta fel, hogy találkozzunk, de azóta minden hétvégén elfoglalt volt(elmondta miért, és tényleg érthető okok) A jövő heti találkozást már egy hete lefixáltuk, egyből ahogy ráírtam akkor, már írta is, hogy meg van a dátum amikor jó.


Nem tudom hogy viselkedjek majd a randin, azért rosszul esik, hogy ennyi idő eltelt az első találkozás óta, az meg főleg rosszul, hogy 3 hetet tolt..(na meg hogy ritkán érdeklődik felőlem) Én sem tudom hogyan fogok viselkedni, igyekszem visszafogni magam, mert tudom hogy utálják a pasik ha egy lány sértődékeny, de nem tudom hogy fog menni. Majd biztos felhozom azért a dolgot.


Én is úgy gondolom, hogy az első randi(bár vagy 4 órás volt, éjszakába nyúltunk meg minden) de mégsem sikerült annyira jól, inkább baráti lett. Nem is csíptem ki magam, csak sima farmer-felső-csizma. Semmi csók, kézfogás, vagy érintés, és ez biztos az én hibám is.


Kb úgy érzem, hogy kaptam még esélyt, úgy gondolja biztos, hogy azért még egy próbát megér, nem szeretném elszúrni, ezért is kell nagyon vigyáznom a sértödős dologgal.

2014. febr. 15. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, jó arcnak tűnsz, nem lesz gond. Beszéljétek meg esetleg, hogy miért kellett ehhez ennyi időnek eltelnie, és ez ha mindig igy lesz, mennyire lesz sz@r. Add magad és most se csipd ki magad sokkal jobban, ha kiakarod. Csak azért mert akkor nagyot váltanál, lehet elijesztené, csak fokozatosan mindent. Ha már ilyen szinten inditottátok, akkor mindenképp fokozatosan kell. A srácnak mi a foglalkozása, hogy ilyen elfoglalt?
2014. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő az a kategória, akinél többet számít egy kapcsolat lassú, de alapos kiépítése. Plusz elfoglalt, így még abban sem biztos, hogy beleférsz az életébe, vagy sem. Persze az is lehet, hogy csak élvezi a társaságod, és még vár, hogy biztos legyen az érzéseiben.
2014. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagy kicsípés nem lenne, de azért nőiesebb.

Van egy jó tunika szerűségem, annyira nem hosszú, hogy harisnyával vegyem fel, viszont egy passzos leggings féle nadrággal jó lesz szerintem(nem leggings! Attól kiráz a hideg ha valaki olyat vesz fel, az nem nőies ilyen alkalmakra. Ennek van gombja meg még hátsó zsebe is, de nagyon passzos, gumisabb anyagú.) Ezt természetesen hosszúszárú csizmával. Most vettem egy nagyon jó passzos farmert, azon gondolkodom még, de inkább az első mellett döntök szerintem, következőre jó lesz, ha lesz.. :)


Irodában dolgozik, de nem azért nem ért rá hétvégén. Első héten a családjához utazott haza(már akkor ki volt véve a szabija péntekre, meg le volt beszélve az ottani haverokkal) Következő héten dolgozott, nem a szakmájával kapcsolatosat, hanem egy rokona munkájába segített bele, csak hétvégén kellett, most meg koncerten volt, az is fix időpontos, és mivel az előzőre sem tudott elmenni, nem várom el, hogy megint hónapokat várjon a következőre.

Hét közben gondolom azért nem akar, mert a múltkor is fél2 re ért haza, és reggel 6kor kelt :D

De nem lenne muszáj megint olyan sokat maradni :(

2014. febr. 15. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod, én is találkozgatok elég gyakran egy emberrel, akivel csak félórákat szoktunk kimenni (23h-3) és mindketten nyúzottak vagyunk. De jó társaság miatt telik az idő. Nálatok is lehet ez lenne, hogy jó társaság lennétek a másiknak
2014. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem csak ez áll a ritka találkozások hátterében :)
2014. febr. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!