Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért csinálja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csinálja ezt? 18/F 18/L

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó lány barátom akivel régen együtt voltam kb 1,5 hónapig.Nagyon imádtuk egymást jól elvoltunk.Aztán szakított velem összejött mással,de ilyenkor is beszéltünk mert kellett nekem vissza akartam szerezni,de nem voltunk annyira jóban.Aztán a nyáron már nem járt senkivel és én sem ezért újra jóba lettünk beszéltünk sokat. A nyár végén úgy volt összejön valakivel(végül nem jött össze senkivel) és mondta nekem,hogy mondjam el,hogy mit szeretnék tőle mert érzi,hogy akarok valamit és ezt jobb lenne tisztázni.Én elmondtam mindent őszintén erre azt a választ a kaptam,hogy szeret,de nem szerelmes ő most nem akar senkit vagy szerelmes akar lenni nem nagyon tudta mit akar.Több vagyok neki,mint barát,de kevesebb mint szerelem) :( de nagyon szerencsés lesz az akivel együtt leszek stb. meg hogy meg fogja bánni) Amikor ezek a sorokat olvastam nem tudtam,és most sem tudom,hogy ez csak vigasztalás volt vagy komolyan gondolta. Aztán mondtam neki,hogy akkor én többet nem szeretnék vele beszélni. Ez így is volt kb. fél évig közben volt egy 2 hónapos kapcsolatom,de múlthéten ráírtam mert már hiányzott és elfelejteni meg nem tudom.Elkezdünk beszélni jó fej volt nagyon,bocsánatot kértem tőle,mert flegma voltam vele nem köszöntem neki,amikor összefutottunk,nem írtam vissza neki ha kérdezett face-en és msn-en. Megbocsátott nekem,de egyből jöttek a kérdések,hogy miért írtam neki,miért akarok vele újra beszélni. Ezt is elmondtam neki,de azt nem hogy még mindig szeretem. Mondtam neki,hogy kérdezzen tőlem,mert nem beszéltünk régóta erre az első kérdés az volt,hogy szeretem-e még a régi barátnőmet.

Meg,hogy miért szakítottunk ilyeneket kérdezett. Teljesen összezavar ez a lány,de imádom.

Mondhatni egy talpraesett gyerek vagyok kondiba járok jól tanulok sok barátom van,de egyszerűen fogalmam sincs,hogy szerezzem vissza  Persze most megpróbálok találkozni vele meg többet beszélni.

Megpróbálom olyan helyekre vinni ahol régen jártunk  talán az emlékek segítenek 

Nagyon szépen kérek mindenkit aki tud segíteni írjon,és kíméljetek a leosztástól tudom,hogy egy gyökérség ezt ide írni fiú létemre,de egyszerűen nem tudom mit kéne csinálnom 

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget  18/F 18/L



2014. febr. 15. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megható, hogy így szereted. Bárcsak a barátom isígy küzdött volna értem. Kezdetnek nagyon jó hogy a régi közös emlékeket akarod felidézni. Szerintem be fog válni. ;) Azt tanácsolom, hogy ne add fel! Küdj érte. És szerintem maradj olyan mint amikor össze jöttetek.
2014. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és természetesen az maradok persze :)
2014. febr. 15. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez elég zavaros,na meg : "Több vagyok neki,mint barát,de kevesebb mint szerelem" ezután a mondat után azt javaslom hanyagold ezt a kapcsolatot. nem tudom a részleteket de aki már kimondott ilyet az azon nem nagyon fog változtatni. Viszont 1 dolgot még megpróbálhatnál.


Nem vágja hogy mivan mert csak BESZÉLGETSZ vele, legyen tiszta hogy mit akarsz, tali, kézfogás, csók tudom is én, beszélgetni bárkivel tud. Ha amazokat nem engedi szerintem hanyagold, van elég csaj akit megszerezhetsz :)

2014. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. részben igazad van részben meg nem,ez azért nem megy így elsőre ezek után amúgy,természetesen ha már majdnem minden a régi ez fog következni nagyon-nagyon remélem :)
2014. febr. 15. 18:19
 5/7 anonim válasza:
Figyelj! Szerintem nagyon egyszerű dolgod van. A lány szeret téged, de ezt ő nem biztos hogy tudja, vagy valami ilyesmi. Tehát ha megkérdezed egy Nőtől hogy szeret-e téged és azt mondja hogy talán akkor 100 hogy szeret és olyankor azt várja hogy megcsókold. Igazából már a tiéd. Csak oda kellmenned hozzá, a szemébe kell nézned, meg fognod a kezét, és azt mondani: szeretlek. Ennyi az egész. Meg tudod csinálni! További szép jövőt. :)
2014. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A 3.nak igaza van. De örültem volna ha értem is így harcol akit szerettem/szeretek. :) ne hagyd elmenni, küzdj érte!
2014. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ő szakított aztán nemet mondott,mert én neki túl biztos pont vagyok... ezek után ne adjam fel ?
2014. márc. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!