Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma miért nincsenek a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért nincsenek a mostani korosztályban ennyire intelligens emberek, a lányoknak miért nem számít ha egy pasi intelligens és miért nézik ki?

2014. febr. 16. 11:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2014. febr. 16. 11:26
 2/15 anonim ***** válasza:
nem mindenkinél van ez így...
2014. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez inkább lexikális tudás, műveltségi vetélkedő, nem intelligencia. Lehet hogy ezek az ifjak egy programozó versenyen már nem szerepelnének ilyen jól. De ettől függetlenül minden elismerésem nekik:)
2014. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Főleg a 2. videoban a szemüveges fickó. Nem egy buta alak, de szerintem most a nők úgy kosaraznák ki, hogy ki is röhögnék.
2014. febr. 16. 11:28
 5/15 anonim ***** válasza:
tizsteletem de az inteligens ember nem feltétlen vagy egyáltalán nem is függ össze a belinkelt videóval...ez lexikális tudás
2014. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most teljesen mindegy, hogy lexikális vagy sem, és ha nem is ért a programozáshoz. De elképesztő, hogy én 3 diplomával is jó ha minden 5. kérdésre tudom a választ. Nem tekintenek hülyének, de ezekhez képest semmi, hihetetlen.
2014. febr. 16. 11:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen emberek egyfajta tükröt tartanak a többiek elé, és ha a többiek nem ilyen intelligensek, elkezdenek irigykedni rá és ennek következménye, hogy kinézik. És hát 1994 ben vagy azelőtt nem volt internet, az emberek kellemest a hasznossal alapbon tudtak csak kikapcsolódni, amit ma a kényelmesek nem tesznek meg, inkább nézik az Xfaktort és az Éjjel nappal Budapestet. Na hát ezek után ne várjuk, hogy nőni fog a tudásuk, intelligenciájuk, inkább leépül. A mai fene nagy szabadság már sokaknál szabadosságba csap át, és ha sokan a hülyeséget választják kikapcsolódásnak, akkor megtehetik, csak nem fognak belőle profitálni, persze ez őket nem érdekli.
2014. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy tudtak ilyen ruhákban járni az emberek?
2014. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a nők képtelenek értékelni a műveltséget és az intelligenciát. Húsz országban jártam eddig, szinte bármilyen témához hozzá tudok szólni, az ország egyik legnehezebb egyetemi szakján tanulok. Huxley-tól Jókaiig mindent szoktam olvasni, mégsem vagyok elég jó a nőknek. És kedves vagyok, figyelmes és nem vagyok bunkó, lehet pont ez a baj.

Legyél tucat, kigyúrt műveletlen dolce vita tahó, akinek minden megnyilvánulásából süt az egoizmus, ez kell a magyar nőnek. Ráadásul ők maguk is ilyenek, primitívek ribisek, műveletlenek, szakbarbárok.

A harminc feletti korosztálytól elnézést kérek, ők még normálisak voltak.

2014. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-essel egyetértek. Én is egyetemista vagyok, szintén nehéz szakon (mérnökin). Elég kevés a lány, de kiábrándító, hogy abból a kevésből is mennyi ilyen ribis, bunkó van. Amikor 3 méterről nem képes a köszönésemet viszonozni, sőt rám sem néz, akkor úgy elgondolkodom, hogy minek akarok én egyáltalán kapcsolatot, ha ilyen bunkó a nők 90%-a? Kell-e nekem egy bunkó csaj? Hát köszönöm, nem. Az a legszomorúbb, hogy ordítóan tapasztalom azt, hogy akivel érdekükben áll, azzal nagyon nyájasak, kedvesek, viszont akivel nem, azt emberszámba sem veszik.
2014. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!